Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok a szoknya vagy a...

Csajok a szoknya vagy a feszes nadrág csábítóbb, szexibb szerintetek? Írjatok.24/F.

Figyelt kérdés
Csajok válasza érdekel. Írjatok életkort is

2015. máj. 13. 07:17
 1/6 anonim válasza:
Csaj vagyok! Ne mozdulok rá a szoknyás csajokra és feszes nacikra! :) De ha már itt tartunk egy pasin jó feszül a gatyó, mármint nekem tetszik, de nekik biztosan kényelmetlen!
2015. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha az a kérdés, hogy szerintünk nekünk vagy más lányoknak mi áll jól vagy mi a szex akkor az a válaszom, hogy nagyban függ az alaktól. Nekem serintem mindkettő jól áll de nem tudom, hogy hogy kéne érteni ezt a kérdést
2015. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is nagyban függ az alaktól! De szerintem egyaránt a ducibb,teltebb lányoknak is, és a csinos,formás lányoknak is a nadrád jól áll. A duciknak azért mert csak felszínesen mutatja a testét, a hibáit annyira nem. Viszont a csinosaknak pont azért áll jól a nadrág mert az idomokat kihangsúlyozza. Nekem személyszerint a szoknya nem jön be. 19L
2015. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én férfiként ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy abszolút nadrág-, illetve rövidnadrágpárti vagyok, mert az rendesen megmutatja a lány fenekét, ami a legfontosabb dolog nálam egy lány alakjában. (Igen, nem a mell!)


A rövid szoknya még annyiban elfogadható, hogy a lábat még az is szabadon hagyja, illetve ez-az kivillanhat😊. A hosszú szoknyában semmit se látni, az a legnagyobb zsákbamacska és átverési lehetőség a lányok részéről.

2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Szeretem mind a kettőt, de egyiket sem tartom ez miatt szexinek. :P

15 vagyok.

Viszont te szerintem biztos nem 24 vagy. ;)

2015. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelműen a szoknya a jobb csábítóbb vadítóbb. azt is hordok mindig. meg valahogy nekem kényelmesebb is mint a nadrág. télen egy vastag harival jól érzem magam benne.
2021. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!