Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan drága ez a ruha...

Miért olyan drága ez a ruha újonnan? Ennyire drága ez a márka?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 23. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Még egy ezrest sem adnék érte,nemhogy ennyit.
2010. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel.. Szerintem a kedves eladó arra hajt h hátha egy sznob azthiszi h amiért ilyen drága biztos egy jó márka és megveszi..
2010. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki azt sem tudja hogy szoknyát vagy ruhát akar-e eladni, attól én biztos nem vennék semmit.
2010. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nah ezt én se venném meg ennyiért---
2010. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég csúnya ruha.....

Nem venném meg ennyiért (sem).

És a kedves eladó legalább lehetne igényes annyira, hogy a képet elfordítja, hogy lehessen látni is.

Na ilyen igénytelen eladótól nem vennék semmit.

2010. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó a ruha(AMI MÉG VÉLETLENÜL SEM SZOKNYA!!!). 139 Euroért árulták (elvileg), ami 36660 Ft-nek felel meg. A Ouí jó márka, olyasmi mint a Zara, (csak annál drágább) vagy a Mexx (csak annál olcsóbb). Szerintem kinézet alapján nem ér meg 10000-t!
2010. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ugyanilyenem van. Én a teszveszen vettem 500ft-ért, 1ft-os aukción! 10ezret akkor se adnák érte, ha beszélne, de az 500ftot megérte.

Érdemes ott is szétnézned, mármint a teszen, mert vannak hasonlók is, nem csak márkásak, nagyon olcsón!

2010. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!