Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az az üzlet/márka, ami...

Melyik az az üzlet/márka, ami szerinted még nem drága és melyiket tartod tényleg drágának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát tisztázzuk le, hogy az az igazán drága, ami nem éri meg az árát a szempontból.

A new yorker sok szempontból drága.

a H&M is. de néhányból meg olcsó : pólót szerintem nem érdemes venni, de kabátot idén is ott vettem. cipőt szintúgy nem szoktam venni.

a converse is ilyen: tornacipőért kiadok 15ezret, amit mindennap hordok, nehezebben jön szét, és az sem az utolsó szempont h menőbb is. de egy cipőfűzőért 2ezer forint az már szinte rablás szerintem.


Ami meg nagyon olcsó bolt az nem biztos hogy olyan jó, de ha szerencsések vagyunk kifoghatunk egy olyat is, ami olcsó és jó (én ezt még nem sok boltban találtam meg)

2011. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy kinek mi a drága az pénztárcafüggő. nekem a H&M a NewYorker, a TallyWeijl, a Pimkie az olcsó kategória. szeretek is ott vásárolni, a minőséggel sincs baj. mango, zara már egy kicsit drágábbak.
2011. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előzőeknek igazuk van, kinek mi a drága.

Én legjobban a Jeans Club-ot szeretem, mert ott rengeteg ruha közül lehet választani, és a nagyon olcsótól a megfizethetőig minden van... de pl. a NewYorker, meg az Orsay is tök jók:)

Méregdrága cuccokat, meg 30ezres cipőket meg szerintem nem is érdemes venni, mert a 10ezres ugyanolyan jó...szerintem.

2011. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol éppen akció van, de sajnos a Mangóban, Pormódban és a Zarában még nem fogtam ki ilyen napokat.
2011. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!