Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz valaki emo? (Bővebb...

Mitől lesz valaki emo? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Például én fekete szaggatott nadrágot hordok,fekete zenekaros felsőt,vagy valami hasonlót. Általában vans cipőt,de fekete bakancsot is szoktam(meg persze mást is,de ezeket legtöbbször). Nem festem magam szinte soha. A hajam egyenlőre átlagos,nyáron tervezem kiborotváltatni két oldalt. 2 "pc"-m van,egy septum es egy orrkarika. Fültágítót is hordok. Zeneileg Anti Fitness Clubot,Ivan&the Parazolt,Fall Out Boyt,Black Veil Bridesot,Ákost hallgatok. Akkor én most emo kategóriába vagy valami másba vagyok sorolható? Ha esetleg valaki tudja ez melyik "stílus" kérem irja le!:) előre is köszi😄

15/L



2015. máj. 5. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a bandákat sokan szeretik, az, hogy hogy nézel ki, teljesen lényegtelen, néhány ruhától, egy adott hajviselettől meg piercingtől senkiből nem lesz emo/rocker/metálos/goth/stb.
2015. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a kulturált válaszodat! Felpontozlak.😊 egyebkent akkor mitol lesz valaki "olyan"?:)
2015. máj. 5. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a neten az adott stílusnak és hogy mi rejlik mögötte (blogokon, g-portálokon). Szóval az egész életérzésnek. Ha az megvan benned, akkor lehet, hogy emo vagy, de az is lehet, hogy valami más.


Én teljesen más irányban mozgok, szóval az emoról semmit nem tudok, azért mondom, hogy olvasgass utána.

2015. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:) felpontozva
2015. máj. 5. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Kinezetre Emós vagy.

A belsődet te tudod hogy vagy annyira erzekeny/ depressziós mint egy Emo.

Nem azt mondom h vagdosasig erzekeny. De jobban megérint ha megbantanak stb.


Keress rá googlén, annó én is ezt tettem. Van egy olyan oldal ami az Emo fajtáivak foglalkozik. Én magamra ismertem és azóta öltözködök én is így (hozzad hasonlóan)

és még a hajamat is úgy hordom ahogy ehhez szokás.

Nameg így kevesebben latjak az arcom.


18

2015. máj. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#utolso Koszonom:)

Utana neztem,es magamra ismertem belsőleg is. Erdekes,mert eddig nem tudtam magam sehova besorolni,de igy megtalaltam a helyem a társadalomban.:) rengeteg oldalt neztem tegnap,a fajtákat is,meg Ugy az életérzést is siman. A harom X is nagyon jellemző ram. Az állatvédelem es a környezetvédelem is fontos számomra. Érzékenyebb vagyok mint az átlag,depressziós időszakaim is voltak de onnan szerencsere sikerult kilabalnom. Legjobban az Ire es a Tolerance emo mire illik ram.

Koszonom a segítségeteket!:)

De azert további válaszokra is kivancsi vagyok;):)

2015. máj. 6. 08:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Mire vagy még kíváncsi? :)
2015. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bármire ezzel kapcsolatban:) hatha tud meg valaki ujat mondani;)
2015. máj. 6. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj privátot és ha van konkrét kérdésed felteheted :) :)))
2015. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A zenekaroknak, amiket felsoroltál, semmi közük az emo zenéhez. Hallottál már olyan bandákról, hogy Rites of Spring, Moss Icon, Embrace, Nation of Ulysses, Fire Party, Soulside, Shudder to Think, Dag Nasty, Marginal Man, Gray Matter, Hoover, Sunny Day Real Estate? A Pierce The Veil, Sleeping With Sirens, A Day To Remember-féle bandákat az emók elkezdték hallgatni, mert különcködni akartak, de a post-hardcore-nak, metalcore-nak, hard rock-nak semmi köze az emókhoz. A műfaj képviselőlit, létrehozóit fent megemlítettem, de a Wikipédia is segíthetett volna rajtad.
2015. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!