Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínából (vaterán keresztül)...

Kínából (vaterán keresztül) rendelt már valaki nike sportcipőt? Mi a tapasztalata? Esetleg Jugóból?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen rendeltem, ne is mondd, rízs érkezett helyette.
2015. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
..ennyire unatkozni...
2015. márc. 23. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább ebayről vegyél, ott csak feleannyiba kerül
2015. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aliexpressről rendeltem, azt adják drágábban vaterán is... vacak minőség sajnos, 2 hónap után levált a talpa, szétjön a ragasztás.
2015. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Aki vateran vagy teszveszen arul ilyen cipot az mind az Aliexpressrol rendeli csak dupla annyiert adja el. En sokat rendeltem aliexpressrol es a minoseg tenyleg nem a legjobb mert 2-3 honap utan altalaban szetmegy.
2015. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fb-on ,Uniquestaff -árul...állítólag eredetiket..???
2015. márc. 24. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

ismerősöm az aliexpress-ről rendeli, a vaterás eladó is onnan, amúgy, de ő még rá is rak.

ismerősöm nagyon meg van elégedve, már az egész családja onnan rendeli az edzőcipőket.

adidas air max-et rendeltek, többet is, azt mondják, pont olyan, mint az eredeti.


én aliról elektronikai cikket rendeltem (kábelt, kb. 500Ft-ért, rögzítéstől 19 napra meg is érkezett)


én amondó vagyok, cipőt csak próbálva szabad venni, de a márkás edzőcipők talán elég pontosak - ha a boltban a 44,5-es volt a lábadra való, akkor a kínai oldalról is ezt kell kérned.


Jugó? :) :) régi térképet nézegetsz? :)

2015. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pinkpancser ***** válasza:
100%
Ne rendelj vateráról. Rendeld feleannyiért a kínai eladótól és ha gond van, legalább van kinél reklamálni.
2015. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uniquestaff is kínai szart árul, és még kamuzik is mellé hogy eredeti... nem lehet az ilyet feljelenteni? Gondolom nem adózik utána.
2015. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!