Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi pénzből újíthatnám fel...

Mennyi pénzből újíthatnám fel a ruhatáram?

Figyelt kérdés
Többnyire olcsó elhasznált ruháim vannak jelenleg, de egy ideje van már saját keresetem így szeretném kicsit felújítani a ruhatáram. Fiatalos elegáns ruhákat szeretnék. (nem nagyestélyi, inkább olyan utcai viselet) Tudom hogy ez zsebbenyúlós lesz, de hol nézelődjek? Nyilván egy ingért 17ezer Ft-ot sokallok, tehát milyen alternatíváim vannak Hugo Bosson, Tomi Hilfigeren és társain kívül? Ha vannak. Márkákat boltokat mondanátok? Kb mennyibe fájna ez nekem?
2015. márc. 21. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem pl nézz körül hádában, ott sok ruha nem is használt, rajta van még az eredeti cimke. plusz h&m-ben is jó áron, jó minőségű ruhákat lehet kapni és sokszor van leárazás. most is, legalábbis a női részlegen, de gondolom, hogy a férfin is akkor:)
2015. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vettem néhány HM-es cuccot, pár héten belül kinyúltak.
2015. márc. 21. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam rendelni:

[link]

Mindig vannak akcióik és kiváló minőségű ruhákat árulnak.


Ha valami olcsóbb helyet keresel, akkor C&A, Pull and Bear vagy Bershka. Itt is lehet találni jó minőségű ruhákat.

2015. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Amennyiben normális, választékban gazdag ruhákat akarsz, és a mai divat szerint akarsz öltözni, akkor Zara, Pull and Bear, Bershka


Nálam is nagy összegek mennek el, egy-egy alkalommal, mivel Pesten szoktam ruhákat venni, nem egyszer volt olyan hogy a készpénzem elfogyott, de még volt olyan ruha amit nem hagyhattam ott így már kártyával fizettem, olyan választékok szoktak lenni.


Általában egy nadrág 6-7e körül mozog, farmerkabát 14 körül, bőrdzseki 40nél kezdődik, műbőrt kapni 20ezertől, pólók 1500-3000 stb


Tehát hasonló árak vannak ezeken a helyeken, mint a H&M-be

23F

2015. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
H&M re mar csak ra sem nezek szet szakadt stb.. Esetleg rendelj e-bayrol. Az egyszintben van az araval is de ha tud ra vigyazni az illeto kitart sokaig.stilus valtason vagyok, tehat hasonlo a tervunk. Lany vagyok - valamikor learazva valamikor teljes aron vasarolok- idaig 30-40000 korul jarok. 2 borkabi 4 naci es par felso. Promod tally es new yorker. Bar a new yorkeres ruhak sem a tartossagarol hires, de meg mindig tovabb birta mint a hm es. Szerintem azert hasonlosag lehet az arakban. Hadat en is ajanlom. Ki lehet fogni jo par dolgot arucserenel.
2015. márc. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok leszólni senkit, de az említett butik-láncokat hanyagold, vagy nagyon figyelj oda mielőtt megveszed, mert ár/érték arányban a legrosszabbak.

Sokszor kínai minőségű cuccokat adnak butikos áron, ami nem jó üzlet.


Ingből ha férfi vagy a Goldenland márkát tudom ajánlani. Több árkategóriában is van, a tiszta pamutokat vedd meg. 3000-5000 Ft között normálisakat lehet kapni (többet viszont ne adj érte, az már átverés), több szabásban (regular fit, slim fit) is.


Turkálókat én is tudom ajánlani. Marks and Spencer, Benetton, Ralph Lauren ingeim is vannak onnan, ezresnél egyik sem került többe :) A turizásnak az a titka, hogy nem akkor kell menni, amikor konkrétan szükséged van valamire (kellene egy fekete farmer pl), hanem rendszeresen járni, mondjuk két hetente rászánni némi időt. Így hopp veszel egy-két-három inget, ugyanennyi pólót, esetleg egy zakót, pulcsit, nadrágot alkalomadtán, mindezt alkalmanként 5-7000 Ft-ból ami nem olyan nagyon sok, mégis észrevétlenül elkezdenek gyűlni a ruháid :)

2015. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, nekem minden ruham h&mbol van es egyaltalan nem tudok ra panaszkodni. De persze mindenkinek mas jon be. Az ebayrol rendelessel meg vigyazz, mert konnyen ra lehet furodni.
2015. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a h&m a legjobb. nagyon divatosak, jól nézne ki, több stílus közül válogathatsz, sok helyen van üzletük és elérhető árúak. nekem évekig bírják a h&m-es cuccaim, persze csak 30 fokon mosom őket.
2015. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem 3 H&M pólót, nem néztem meg eléggé, de kettő bugyivékonyságú anyagú, az a kettő pár mosás után ki is nyúlt, majdnem vállalhatatlanul lóg a nyakuk. Pedig kímélő mosáson voltak.
2015. márc. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!