Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évig hordasz egy ruhadara...

Hány évig hordasz egy ruhadarabot ha nem nőtted ki és jó állapotban van?

Figyelt kérdés
Átlagos ruha, nem megy ki a divatból.
2015. márc. 8. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért semmit sem dobok ki, mert régi. Akkor válok meg tőle, ha elhasználódott, vagy már nem jó, vagy mert már nem tetszik és ezért nem is venném fel többet.

25/n

2015. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én se dobom ki csak ami már fakó pl azt otthonra vagy munkára elhasználom.
2015. márc. 8. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg tönkre nem megy
2015. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pulóverem, amiről van egy fénykép amelyen tesóm viseli. A kép 2006-ban készült.
2015. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor dobom ki ha már tönkrement, kinyúlt, fakó, vagy valami. Az ilyesmit még itthon sem venném fel.
2015. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legrégebbi ruháim kb 15 évesek, az igaz hogy nem sok darab van ami ennyi idő alatt nem megy tönkre, de azért akad.
2015. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel, nekem van olyan pulcsim ami anyué volt, kb 15-18 évesen vehette, de semmi nem látszik rajta, (nem foltos, ha színét is vesztette mivel szürke, nem látszik, és kinyúlva sincsen) így hordom.. és amilyen mákom van most fog visszajönni a divatba a fazonja.. :D Nem mindha engem érdekelne az ilyesmi mert nekem tetszik és kényelmes. :)

20.l

2015. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még a magaménak érzem a stílusát, jó rám, szeretem, és tényleg jó állapotban van (nem bolyhos, nem kopott, nincs rajta elszíneződött izzadtságfolt, nem vékonyodott el az anyaga stb.), akkor akármeddig.
2015. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!