Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért lehetne eladni...

Mennyiért lehetne eladni használt de jó állapotban lévő cipőket illetve egy kabátot?

Figyelt kérdés

A cipőknek annyi a hátránya hogy esetleg a bundás rész ki van taposva belül a kabátnak pedig itt-ott kopottabb de alig látszik.


Illetve ha koszos a cipő talpa belül akkor hogyan tudnám kitakarítani?


2014. szept. 26. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én veszek használt cipőket, nagyon sokáig volt fent több hirdetésem, mégsem jelentkezett senki. Senki sem vesz komolyan, vagy nem tudom. Nem gondolják komolyan, hogy én ténylek veszek cipőket, főleg azért az árért amit megadtam. Nagyon használt cipőket keresek, amiket szinte már kidobnának, de sehol semmi jelentkező. Nem baj ha piszkos belül, az engem nem zavar. Ja, most jövök rá, hogy az eredeti kérdésre nem válaszoltam. Nem tudom mennyiért lehetene eladni, sem kép, sem pedig információ nincs sok róla, így 500Ft. De a legpontosabb amit írhatok, annyiért amennyiért megveszik.
2014. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!