Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert van az, hogy keptelenseg...

Miert van az, hogy keptelenseg csinos ruhat talalni ilyen alakkal? .

Figyelt kérdés

Vekony vagyok es magas, de eselytelen szep ruhat talalni ram, vagy tul rovid vagy tul bo... A masik, mindegyiknek oriasi kivagasa van szamomra, ugyanis olyan vagyok mint az alfold..Nevetsegesen all minden rajtam.

Szalagavatom is lesz iden, de igy en biztos nem fogok tancolni... Eleg pocsek volt 8.-ban megszenvedni ezzel, koszonom nem kerek belole masodszor...


2015. márc. 5. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Átérzem valamennyire, én is nagyon magas vagyok (190 centi), magasabb az átlag pasiknál, ráadásul iszonyú széles a csípőcsontom, amiről meg fogyni sem lehet (nem vagyok túlsúlyos). Ha vásárolnom kell valamit, már előre idegbeteg vagyok, mert sehol nincs semmi ami jó lenne rám. Farmert érdemesebb márkaboltokban nézni, én az összeset a Levi's-ben veszem, ott van ekkora méret, de minden más a szerencsétől függ. :(
2015. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat igen, nehez az ufok-nak :)
2015. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!