Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/ lányok! Szerintetek...

Fiúk/ lányok! Szerintetek csinos az ilyen "pulcsik" vagy inkább gázak? Főleg 14-20 éves korosztályt kérdezem! Szerintetek egy ilyen jól néz ki egy 15 éves lányon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja , persze a link lemaradt , nem is én lettem volna !! :)


[link]

2015. jan. 14. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Csinos is lehet, meg csúnya is. Ha natúr színű, akkor szerintem jó. Persze ne csicsamicsa nadrágokkal vedd fel, hanem akkor már valami szövettel vagy egyszerű farmerrel.


Ha viszont neon színű, meg még aszimmetrikusan szaggatott, akkor egyáltalán nem tetszik.

2015. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Bemész egy Budapesti romkocsmába biztos találsz ilyesmiben pár csajt :D van akin nagyon szexi főleg ha alatta látszik ez az.. elég lazán szoktak öltözni hozzá, nekem szoktak tetszeni, de némelyik kompozíció egy 15 évesen már nagyon k*rvás beütés lehet..

25/f

2015. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csak fehér vagy fekete.

(!!)

2015. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Esetleg farmernadrággal, alá egy a pulcsi színével megegyező top. Ha neked tetszik így hordd.
2015. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Nekem tetszik. :P
2015. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,van egy ilyesmim. 17/L
2015. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!