Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy céges, kicsit nívósabb...

Egy céges, kicsit nívósabb buli helyen milyen viselet illendő és megfelelő?

Figyelt kérdés
A párom öltönyt vett és el is készitette,mit hogyan hordjon. Megnéztem egy két ruhát,feketét,kéket,koktélt,bálit..stb.. van egy kettő ami nagyonis tetszik, de félek hogy nem oda illően fogok felöltözni. Eddig ő csak egyedül járt oda, mert még nem avatták bele az üzleti dolgaikba, de most szintet lépett és már kettőnket hívtak el. Nagyon izgatott vagyok :D

#ruha #Elegáns megjelenés
2015. jan. 8. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

báli-estélyi túlzás, egy elegáns koktélruha teljesen jó. innen már finomságok döntik el a dolgot: meg akarsz bújni/ki akarsz tűnni? bájos üzletemberfeleség, vagy önálló szexi karrierista nő?

én ilyenkor a "férjét mindenben támogató arany-feleség" szeretek lenni, tehát konszolidátan öltözöm, lehetőleg a férjem öltözékével harmonikusan.

2015. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a férjednek csak van néhány kollégája, akikkel jóban van és akiktől meg tudja kérdezni, hogy az ő feleségeik/partnereik milyen öltözékben jönnek. egyébként oké, hogy te először mész, de ő volt már ilyenen és nem hiszem el, hogy nem látta, hogy akkor hogyan öltözködtek a nők...
2015. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!