Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyire gáz ha fiú lányosan...

Menyire gáz ha fiú lányosan öltözik?

Figyelt kérdés
Olyanra kondolok hogy csipönadrák női póló női melegitö női dzseki én ilyende szeretek lenni .

2015. febr. 13. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, gondold át, miért lehet ez...


Mármint az egy dolog, hogy mi itt mit mondunk, de sokan ki fognak közösíteni így. Annyi divatos cucc van már fiúknak, nem találsz azok közt olyan darabokat, amik mennének a stílusodhoz? Ott se csak macsó, férfias darabok akadnak, bőven van köztük színes, lágyabb anyagú ruha is.

2015. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyenre gondolsz lágyabb anyagra képet kérhetek.
2015. febr. 13. 15:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Ebbe az országba ezt nem tolerálják többnyire, nagyon alacsony az empátia, de ha téged nem zavar, akkor hordj ami tetszik.
2015. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Na, itt vannak linkek:


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a elsö az ugy ahogy be jön nem tudom mért van az hogy de megyekegy boltba valami meg tecik utána monygya a elado hogy női akor is meg veszem nem nagyon zavar már lasan töd női ruhám van mint férfi
2015. febr. 13. 18:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem gázabb, hogy gyakorlatilag egy fél mondatot nem tudsz leírni.
2015. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szomjas két napja
2015. febr. 13. 18:38
 8/15 anonim ***** válasza:

B#zis.


19/l

2015. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Az első nekem is bejön, de én legingsel hordanám, hordom, nekem is előfordul, hogy veszek nőinek mondott cuccokat és mondja az eladó, hogy ez női, jó mondom azért felpróbálom ha nem baj :)
2015. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Én ezzel úgy vagyok, hgoy szeretem első látásra rögtön tudni megkülönböztetni viselet szerint is, ki melyik nemhez tartozik, a

Mivel a ruha takar, és hátulról mindenki egyforma, ezért a viselet hivatott segíteni a megkülönböztetésben, hogy valaki aki előttünk van, az melyik nemhez tartozik! ha ezt a szempontot valaki felrúgja, és sajnos szaporodnak ezek a delikvnsek, akkor ezzel társadalomformáló deformáló erővé válik, és igy már nem csupán magánügy az ízlés, az öltözködés

A viselet sem egysezrűen csupán magánügy vagy ízlés kérdése már, hanem bizony társadalomformáló tényező, hiszen közterületen jelenik meg vele az illető, nem csupán saját otthonában.

Ha nem lennének a bizonyos , természet rendjétől elfordulók, ami a nemiséget illeti, akkor nem is furcsálnánk a bizonyos még szokatlan dolgokat, nem annyira furcsálnánk, de mondjuk ugye, ha a skót szoknyából indulunk ki, vagy a valamikori bőszárú gatyákból, hááát, ...:D :D

Ízlések változhatnak idővel, , ha egyébként a természet rendjét nem borítja fel!!!

2015. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!