Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hogyan öltözik ilyen időben?

Ki hogyan öltözik ilyen időben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ki milyen kabátot hord és a fején mit visel, mindenki válaszát várom, nagyon hamar beteg leszek.

#öltözködés #tél hideg
2015. febr. 8. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fázós, meg beteges sem, de azért válaszolok, ha lehet :D

Most nincs túl hideg, szóval póló, rá pulcsi (zippzáros vagy bebújós), arra fenékig érő bőrdzseki (rendes bőr, ami normálisan szigetel, nem mű). Alulra farmer, térdzokni, lábra bakancs.

Sapkát csak olyan -3, -4 °C körül és az alatt hordok, enyhébb időben beleizzad a fejem. Ha a pulcsimnak garbós a nyaka, akkor sálat sem veszek fel, ha nem garbós, akkor kötött.

A bőrdzsekit is olyan -3, -4 °C körül cserélem le a télikabátomra, ami egy térdig érő szövetkabát. Alá ugyanúgy öltözöm fel, mint a bőrdzseki alá. Ha NAGYON hideg van (-7, -8 °C vagy annál hidegebb), akkor hosszuújjú pólót vagy vékony pulcsit húzok és még arra ráveszek egy vastag zippzárasat.

2015. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hosszu pufi kabátom van

ehhez kötött sál + sapka

UGG csizma +

nadrag vagy szoknya es felso

2015. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Téli cicanadrág, téli pulcsi, tavaszi rövid kabátka, csizma vagy pedig téli szoknya, téli harisnya, téli pulcsi, tavaszi kabátka.

Sapkát, sálat, kesztyűt nem szoktam felvenni.

Én nem vagyok fázós, edzett a szervezetem. Minél kevesebb ruhaneműt szokik meg a szervezet nagyobb hidegekben annál edzettebb lesz és nem betegszünk ezáltal meg. Minél jobban felöltözünk annál hamarabb megfázunk és megbetegszünk...Pl. anyukám pont az én ellentétem ilyen szempontból, ezért is betegszik meg mindig. Nekem meg mindig mondják hogy megfázok...stb. de mégse fázom meg.


31/N

2015. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szövetkabát, pulcsi, kötött sál, farmer, lábszármelegítő bakancs és ha esetleg nagyon hideg van kötött sapi és harisnya is.
2015. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amnesia-ból van fehér "pufi" kabátom. Sapkát ritkán hordok, csak ha tényleg hideg van. Amúgy a kabáton kívűl cicanadrág (az amit egyébként egész évben hordok), póló vagy top és bokacsizma. Ha ennél többet veszek fel, hihetetlenül izzadok. Pulcsi nálam szóba se jöhet, ahogy farmer sem (nekem az nagyon hideg télen). Még vastag zoknit sem szoktam felvenni. Szóval nem sok különbség van a nyárvégi és a téli öltözékem között, kb szeptember óta ugyanígy járok (akkor kezdtem el kabátot hordani)

Sálat szoktam még, azt viszont elég gyakran, mert a torkom hamar begyullad a hidegben.

19L

2015. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Farmer, vagy ha szoknyában vagyok, akkor vastag harisnya, csizma. Felülre póló, pulcsi és szövetkabát. A fejre sapka.
2015. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem vagyok fázós, szóval nem tudom, hogy mennyire lesz hasznos a válaszom, de általában farmert hordok vagy kordnadrágot, cipőnek acélbetétes bakancsot vagy csizmát, felülre pedig egy pólót vagy egy hosszúujjú felsőrészt és pulcsit. Erre már csak kabátot veszek, ami nálam 0 fok körül egy szövetkabát sállal, vagy ha melegebb idő van, akkor bőrdzseki (igazi bőr és jól szigetel). Ezenkívül kesztyűt hordok, mert a kezem érzékeny a hidegre és folyton kiszárad, ha nem hordok. Sapkát csak akkor veszek, ha esik a hó/eső.
2015. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meleg, pufi kabát, farmer, átlag pulcsi, néha kötött sapka, a most divatos bakancs
2015. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Koptatott fekete farmer, pulcsi, póló, ing.

Vagy szoknya, ruha, fekete harisnya, térdzokni (vagy anélkül) bakancs, vagy oxford cipő.

Sötétkék kabát, nagy kötött kardigán, kötött sál. Ilyesmi :)

2015. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is elég hamar beteg leszek,szóval,én úgy szoktam (mivel hideg van) egy pulcsit arra egy melegebbet,arra a szövetkabátom vagy a bőrkabátom (rendes bőr,és úgy nem fogsz megfázni^^) ha nagyon hideg van, a kötött "bőrszínű" sapim..alulra meg egy bélelt nadrágot,vagy egy sima farmernadrágot vagy cica gatyát. És a lábamra vagy a csizmám vagy a bélelt "torna" cipőim.. :)
2015. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!