Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy fiú melegebb időben flip-flop papucsot visel?

Figyelt kérdés
Nyaranta mindig tangapapucsban járok, de volt már, hogy negatív kritikát kaptam valakitől.

2015. jan. 13. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én semmit, ha nem csicsás akkor nincs semmi
2015. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, nincs azzal semmi gáz, főleg ha igényesen kinéző, bőr papucsot veszel.
2015. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

"Szard le"


Szerintem le van az már szarva jó vastagon, keményen...


"főleg ha igényesen kinéző, bőr papucsot veszel"


Valóban a bőr lábujjközti gombagyűjtő fostaposó az igényesség csúcsa. Úgy tudom, a spanyol királyi udvar fogadásain is az szokott lenni a hagyományosan elvárt viselet a társadalom krémje számára.

2015. jan. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 electroman75 válasza:
0%
Fehér boka zoknival az igazi:))
2015. jan. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Látom 3as te sem láttál még papucsot. :) Egy szilikon gyűrű öleli át a bőrt és abba csúsztatod a lábujjad, az említett gombásodás elkerülése végett.

De nyugi nincs harag beszólásodat felróvom tudatlanságod és/vagy éretlenséged jegyének. ;)

2015. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ, hova. A városban jönni-menni persze, munkahelyen lehet, hogy más az elvárás, és pl. esti színházba, elegánsabb rendezvényre nyáron sem oké.


De szerintem amúgy semmi baj vele.

2015. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy te mit gondolsz. Szerintem nincs benne semmi gay. Van bokaláncod is? Az már kicsit cikibb lenne...
2015. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok tőle, de Te hordod :D
2015. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

#5: "Látom 3as te sem láttál még papucsot. :)"


Nem, édesapám, én még negyven év alatt sosem láttam papucsot!


"Egy szilikon gyűrű öleli át a bőrt és abba csúsztatod a lábujjad, az említett gombásodás elkerülése végett."


Attól aztán elkerül a gomba, legalább egy kilométerre! Még a piacon is szétválik előtted a csiperke! Az erdőben meg, ha kicsattogsz a fostaposódban, félreugranak előled a légyölő galócák!


"De nyugi nincs harag"


Szar is lenne, ha megharagudnál itt rám, nem tudnék aludni bánatomban vagy egy hétig!


"beszólásodat felróvom tudatlanságod és/vagy éretlenséged jegyének. ;)"


Túlérett vagyok én már, öcsisajt...


(A "felrovom" meg rövid O. Tudod, ha a böngésző aláhúzza pirossal, az nem sorminta.)

2015. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak szimplán tudatlan vagy és egyszerű.:))

Nem itt kell viaskodni, te tényleg azt hiszed, hogy nő fél centit a farkad ha valakit leugatsz?

2015. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!