Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy fiú...

Szerintetek gáz, ha egy fiú flip-flop papucsot vesz fel melegebb időben?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2015. febr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Kifejezetten jól áll a legtöbb srácnak
2015. febr. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

egyáltalán nem gáz

eleinte a párom sem akarta, mindig cipőben járt nyáron is.

aztán rábeszéltem, hogy vegyünk neki egy papucsot, azóta ő is szereti, mert rájött, milyen jó, ha nem rohad a lába zokniban, cipőben 40 fokban

2015. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is pasi vagyok és nyáron szoktam hordani,nem érzem gáznak. Engem zavar a dús lábujjszőröm,ezért olyankor leborotválom,de ez is csak az én "bogaram".
2015. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem gáz.
2015. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Emléxem amikor legelején előjött ez a dolog itt mindenki szinte homis, igénytelennek tartotta, de el kellett telni jó pár évnek, hogy lecsillapodjanak a harci kedélyek.

Én nem hordok, mert nem tartja a lábat, vékony talpú, ugyan az a problémája, mint a nőknél a balett cipőnek, nem egészséges naponta abba járni.

2015. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki képet kérhetek
2015. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
nem
2015. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
53%
Miért lenne ciki? Szerintem inkább trendi és kényelmes az ilyen papucs. Legalább nem izzad bele a lábad a cipőbe.
2015. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A flip-flop papucsot szerintem hagyjuk meg a strandokra, lányok, fiúk egyaránt. Vékony szivacs talpa van, a sarka-talpa végig egy síkban van, ha betonon mászkál benne az ember, megterheli a térdet, a sarkat, mert nincs benne anyag, ami tompítaná a lépés erősségét.

Nyilván lehet igényesebb tangapapucsokat is venni, normális kialakításúakat, de gondolom, itt a gagyi 1 centis polifoam talpú, műanyag pántos förmedvényekről szól a kérdés.

2015. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!