Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mostani hűvös reggeleken ki...

A mostani hűvös reggeleken ki mit vesz fel mennyire öltözik fel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hord e valaki már sapkát kapucnit esetleg sálat

2014. okt. 24. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
en salat, melegebb kabatot, sztem mar kesztyut meg sapit is fogok hordani:D
2014. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én bőrkabátot esetleg szőrmét veszek fel. Most szereztem be egy nagy szőrmemellényt ami pulcsira elég egyenlőre. De mivel elég fázós vagyok, így hamarosan előkerül a vastagabb kabátom is. Sál alapdarab, gondolkodom a sapkán is! :)

19/L

2014. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bőrkabátot hordok még, sapkát és kesztyűt csak akkor szoktam, ha 0 fok körül van.
2014. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú póló, rajta hosszú ujjú póló, rajta vékonyabb kardigán, rajta ujjatlan kötött nagyon vastag pulcsi. Egyelőre elég. És természetesen sál, bár nálam az alapdarab időjárástól függetlenül. :D
2014. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Én hordok sapkát, harisnyát, több pulcsit. 30F
2014. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 vékonyabb, 1 vastagabb pulcsi. Vízlepergetős, szelet se engedi át vékony termos félkabát. És sál, nem vastag. ( kötöttem párat van pár hőfoknak megfelelő vastag )
2015. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Polo,pulcsii,kabat,es sal..nekem ez eleg.
2015. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én általában szoknyát hordok 40 denes harisnyával, fölülre meg egy vékony hosszú ujjú, meg egy bőrdzseki. Sapkát és kesztyűt nem hordok (bár a kezem elég fázós), sálat csak akkor, ha illik a szetthez, de azt sem azért, hogy melegítsen.
2015. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki 3 fokban, szélben nem hord sálat, és rendes kabátot, csak pulcsit, vagy valami rövid kis műbőr dszekikét, az vagy jetiből van, vagy szimplán hülye...senki ne vegye magára, csak a véleményem.

Én a pólómra/topomra/blúzomra valamilyen vékony felsőt, vagy inget, rá egy vastag pulóvert, bőrkabátot és sálat veszek. Sokszor így is fázom, de nem vagyok sokat kint.

2015. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sapka,sál, farmer alá harisnya :)
2015. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!