Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrhatású leggingset hordók...

Bőrhatású leggingset hordók nem unják még azt?

Figyelt kérdés
Szoktam látni még többeken, van akin gyakrabban is látom, nem gondolják, hogy sokaknak közönségesek?

2015. febr. 12. 16:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
miért baj neked ha valaki feltűnően akar öltözködni?
2015. febr. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ha nem zavarja, hogy ribinek nézik, akkor az ő dolga végül is, ha a csizma és a tunika között látni egy rész, akkor az még beleférne, nem kirívó, de akik magába hordják vagy alig fedi a tunikájuk, még be is vág neki az elég közönséges, még sima leggingsbe is járnak így, hogy bevág hátul, naponta járnak így, az sem szép, de ha bőrhatásúval teszi, az kiábrándító.
2015. febr. 18. 11:45
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs miért veszed ilyen komolyra ezt a nacit, inkább elegáns és divatos, én eddig akitől kérdeztem nőket mennyire ciki, hogy ebbe járok, senki nem tartotta cikinek vagy közönségesnek rajtam.
2015. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
86%

én sose láttam olyat kb hogy bevágott volna valakinek a leggings. esetleg ilyen nagyon nagyon igénytelen embereknél, akiknek a haja is zsíros, hurkás a teste, koszos, büdös stb.

nekem sem tetszik rövid felsővel az ilyen nadrág, de nem tartom r_ibancnak meg k_urvának azokat akik hordják csak ezért. viszont akik ilyen véleménnyel vannak mint te, azokat elítélem és nem sokra tartom az élet más területén se. mert ha ebben a kérdésben így viselkednek, az nem sok jót sejtet.

csak kíváncsiságból, te kövér vagy?

2015. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát nem az igényteleneknek vág be, naponta látok ilyen lányokat, mint ha harisnya nadrágba lenne, közönséges, nem vagyok duci, csak tudom ez a gagyi ócskaság nem utcára való.
2015. febr. 19. 16:27
 26/27 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező:


Ha bevág, akkor már tökmindegy h sima vagy bőrhatású, mindenképp igénytelen. Egy kicsit lógjon rá a póló, de inkább úgy, hogy teljesen eltakarja.


Van egy csomó bőrhatású leggings, ami már tök vastag, van slicce, zsebe (legalábbis varrás a zseb helyén), szal majdnem olyan mint egy nadrág. Ezeket sztem nyugodtan lehet nadrágként hordani, mint pl. a farmerhatású leggingseket is.


Sztem nem fontos csizmával hordani, jól néz ki egy magassarkúval, esetleg még vmi nőiesebb bakanccsal is. A tornacipő, edzőcipővel is sokan hordják, ez már erősen csajfüggő, tudni kell öltözködni, h ne tűnjön gáznak.


Még mindig nem értem, mi benne a r . bancos ha ízlésesen hordják, bár úgy látom, lassan te is belátod, hogy csak bizonyos körülmények között (bevág, stb) közönséges.


De hogy illusztráljam is, itt van egy kép, sztem totál igényesen hordja, és még csak nem is hosszított felsővel:


[link]


Sztem a közönségességnek semmi köze h most bőrhatású v nem, akinek van stílusérzéke az egy bőrhatású cuccal pont h feldobja a szettjét és ugyanolyan igényes marad, aki meg alapból igénytelen, az tökmind1 mit aggat magára, úgyis igénytelen marad.

2015. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát így van, ahogy az előttem levő írja, lehet jól is hordani és a vastagok már nadrágra hasonlítanak, én is ezt hordom, nagyon szeretem.
2015. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!