Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron cipőt vagy szandált,...

Nyáron cipőt vagy szandált, papucsot szeretsz hordani utcára? Zoknisan vagy mezítláb? Fiúk, lányok válaszai egyformán érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%
a 40 fokos melegben én is olyan fli flop papucsot (ajj, ha lefényképezne a cotcot-os srác a sztrít fessönbe, hogy le lennék szólva...). Bár nyáron mikor dolgoztam, egy fekete vászoncipőt hordtam olyan bokazoknival, mert könnyebb benne menni, mint papucsban (boltban dolgoztam, szóval állandóan rohangáltam). Ha meg elviselhető még, akkor tornacipőt hordok. 22/L
2010. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Flip-flop papucsot szoktam felvenni. Nem tudom, hogy hogyan bírják az emberek cipőben, ha kánikula van.... Néha még papucsban is izzad a lábam, persze csak ha extra meleg van, de cipőben meg aztán mégjobban befülled a láb, főleg kánikulában. Nem egészséges, de ők tudják. Üdv: Gyuszi
2010. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

hát hordom a vanset mint máskor szerintem:)

Bár lehet beújítok egy papucsot:D

2010. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Papucs.

[link]

Valami hasonlót, csak kisebb talppal, és törtfehér, és a pánt is másabb.

2010. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

mezitláb . XD

edzőcipő nyáron is : D

2010. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
90%
Papucs, mezitláb. A cipőt amúgy sem szeretem, legszívesebben teljesen mezitláb járnék, de valamilyen kompromisszumot kell kötni, hogy ne vessen ki magából a társadalom :)
2010. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Cipő zoknival!!!

Papucsot vagy szandált soha semmilyen körülmények között sem vennék fel és már kiskoromban sem voltam hajlandó felvenni egyiket sem.

38F

2010. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
60%

Kizárólag zárt cipő zoknival. 38F



Eszembe nem jutna semmi olyat felvenni, ami láttatja a lábujjakat. Nincs semmi fogyatékosságom, de egyszerűen nem az én világom. Gyerekkoromban a szülők erőltették a szandált, hogy szellőzik, de az osztálytársak cikizték azt, aki szandálban járt. Erre ma mit látok, ha kimegyek az utcára???? Kb olyan, mintha divat lenne a fogszabályzó. (Tegyük most félre a fogszabályzó valódi hasznát és csak azt nézzük, ahogy a fiatalok viszonyulnak hozzá).

2010. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Edzőcipőt szoktam zokni nélkül. Nagyon kényelmes, nem izzad bele a lában egyáltalán és mégsem látszanak ki a lábujjaim.
2010. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
sportcipő vagy papucs mezítláb
2012. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!