Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, hogy észrevegyen?

Mit vegyek fel, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

SZóval, az a helyzet, hogy a suliban lesz egy buli. Egy olyan 3 órás. Értitek. Van egy fiú, akivel párszor már beszéltem és tetszik nekem. Az a nagy helyzet, hogy nem tudom mit vegyek fel. Szoknyát semmiféleképpen nem akarok, mert szerintem szar lábaim vannak. Tulajdonképpen az a célom, hogy felfigyeljen rám. Semmi ötletem nincs, hogy hogy nézzek ki. Persze azt sem tudom, hogy a sminkem milyen lesz, vagy a hajam. Ha valaki ebben tudna segíteni nagyon hálás lennék. Ha kell még e-mail címet is küldök. A buli pénteken lesz (02.13) . Köszönöm a segítségeteket. :)



2015. febr. 8. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, csodát ne várj, mert ha eddig nem akadt meg a szeme rajtad, akkor esélyes, hogy most sem fog.


De próba-szerencse, ki tudja.


Nem írtad, mennyi idős vagy, de ettől függetlenül igazak a következők:


- egy farmerben és nőies, kicsit kivágottabb vagy csillogós felsőben csinos leszel

- ne akarj teljesen másnak tűnni, mint amilyen vagy - úgyis tudja, milyen vagy hétköznap

- légy természetes, csak egy picivel izgalmasabb! Ha mindig natúr sminket használsz, akkor most se pingáld magad koromfeketére, de a natúr színekből használhatsz sötétebbet. Én pl. általában vagy szemhéjárnyalókat vagy szemhéjtust használok, hétköznapra a kettőt együtt nem nagyon. De ilyenkor simán az árnyalás után húzhatsz vékony tusvonalt a szempilláid tövére. A szempillaspirál is jól jön.

- rúzst tehetsz, de ne túl erőset, és az arcpírral is bánj nagyon óvatosan. Jó az, mert nem leszel sápadt, de ha piros foltokat festesz az arcodra, az inkább röhejes.

- a hajadat akár úgy is beszáríthatod, ahogy mondjuk hétköznap hordod, de feldobhatod egy csillogós csattal vagy akár kevés csillámspray-vel (ne sokkal!!! Ez inkább egy-egy tincs hangsúlyozására való, mint hogy ebben ússzon a fejed...)

2015. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kimaradt, sajnálom. 16 éves vagyok. A fiúval kapcsolatban csak annyi, hogy évfolyamtársam és egész aranyos. Hálásan köszönöm a kommentet, megfogadom a tanácsodat. Ez elég hülye kérdés lesz, de mivel szemüveges vagyok a szemhéjtus mennyire látszódik? (:DD) Sose volt még tusvonal rajzolva nekem. Fekete vastag szemüvegkeretem van:/
2015. febr. 8. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, én is szemüveges, és akkor is érdemes tusvonalat húzni. Még el is tereli a figyelmet szemüvegről, és kiemeli a szemed mögötte. Csinos legyél, és érezd magad nagyon jól! :)
2015. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképpen kihúzom a szemem. Tusvonalat rajzolok. Igazából még el sem jött a bulinak a napja, de már izgulok. Valójában azt sem tudom, hogy mit csináljak:DD
2015. febr. 8. 21:25
 5/5 Bubi189 válasza:
Minden jó tanácsot megkaptál, én csak annyit fűznék hozzá, hogy szépen húzd ki magad, és élvezd a bulit :)
2015. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!