Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SoS! Symbolba mit vegyek fel?...

SoS! Symbolba mit vegyek fel? (tobb lent) Sok valaszt please!

Figyelt kérdés

Majka, Curtis lesz.

Ahogy elneztem altalaba elegansabb ruhaba mennek....Miniruha, vagy elegansabb felso. De ha ott miniruciba, magassarkuba elkeztek "csapolni" nem nez ki hulyen? Ha air max-be megyek az gaz? Most akkor hogy oltozzek?



2015. febr. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Majka koncertre miniruha meg magassarkú???? Én azt hittem rapper. JA TÉNYLEG, ma már rap koncertre is prostinak öltözve kell menni, nehogy véletlenül ne akarjon felszedni az összes pasi. Régebben nem erről szólt egy koncert, hogy melyik csaj tud rövidebb rucit felhúzni...
2015. febr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Direkt azert kerdeztem ra, mert Majka,Curtisre nem akartam abba menni....De kezdjuk a prostiizast, riibancozast. Az jol megy mindenkinek.

;)))

2015. márc. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!