Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhákat...

Szerintetek milyen ruhákat kéne hordjak ilyen esetbe? (Fiúk és lányoktól is szeretnék választ )

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy elég magas vagyok 175 cm, és 14 éves. Es hát nem tudom..még nem találtam meg azokat a ruhákat amiket úgy látnék , hogy jól állnak rajtam. Elég hosszuak a lábaim , de inkább a derekam hosszabb , formás a fenekem....de nem tudom hogy ugy álltalában milyen ruhákat hordjak(nem egyberuhára gondolok , hanem úgy hétkoznapra vagy a suliba). Véleményetek?
2014. jan. 11. 14:56
 1/5 anonim válasza:
Csőnadrág?..egyébként súlyban? vékony vagy?
2014. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát..olyan 53 kiló. A derekam az karcsúbb, a lábam viszont nem olyan vékony cingárdi , hanem pont jó , szerintem
2014. jan. 11. 17:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaa..és még azt hogy nagyon minimálisan x-es vagyok...:/
2014. jan. 11. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

az öcsém ugyanakkora magas, mint te és vékony

ő egyrészes ruhát szokott felvenni, ami térd fölé ér neki és vékony a lába, ezért világosabb vagy keresztmintás harisnyát vesz fel hozzá

2014. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az az öcséd?:o
2014. jan. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!