Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Barátom-nak az anyukája...

A Barátom-nak az anyukája vett neki 20-30-ezer forintért egy farmert ami az iskola beli 4. napján elszakadt az én anyám vett egy farmert ami biztos hogy nem márkás és már hónapok óra bírja. így mi értelme van drágán venni márkás ruhákat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mitől szakadt el. Ennél még a kínai farmer is sokkal többet bír szóval ennyiből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.


Ha anyag vagy gyártási hiba, akkor van rá garancia, vissza lehet vinni.

2014. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, egy farmer, akár márkás, akár nem, nem hogy hónapokig, hanem évekig, évtizedekig bírja, ha... és ez nagy HA... ha nem teszik ki erős fizikai strapának. Márpedig egy farmer magától nem tud elszakadni, csak ha eltépik.
2014. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Garantálom neked, hogy bármi elszakad, amit ész nélkül szaggatnak.
2014. jan. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

ha valami drága az nem egyenlő azzal, hogy jó minőségi

ez inkább sznoboknak számít

2014. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék rá, hogy hol és hogyan szakadt ki.
2014. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jobb idő volt ezért fociztunk és elesett térdre és felszakadt.Nem esett nagyott és én is elestem egy fél tucat alkalommal és mégse szakadt el az enyém
2014. jan. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!