Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sárga fari nadrágot jó most...

Sárga fari nadrágot jó most felvenni?

Figyelt kérdés
Van egy citromsárga nacim,és azt szeretném megkérdezni,hogy gáz lenne egy fekete boka csizmával,meg fekete kabáttal?
2010. febr. 9. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Fari?? Farmer?

Amúgy meg azt veszel fel amit akarsz, szerintem.

2010. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát,csak hogy az inkább ilyen nyárias nadrág.
2010. febr. 9. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
most úgy is a szineké s főszerep szóval veheted.Én is hordom a zöld gatyám és nagyon jó:D
2010. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez kábé olyan mintha valaki télen fehér gatyát vesz fel :| Lényeg h érzi h tél van(Y) szerintem ne vedd fel tartogasd tavaszra a szekrényben mert ahogy mondtad nyárias szín :)(de még a tavasz belefér:P)
2010. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tavasszal ajánlatos,ahogy nyílik a virág,te is nyílsz velük!!!
2010. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a színes gatyákat hagyjuk meg az emoknak meg hasonlóknak..mióta minden 2. 13éves kiscsajon ilyet látok teljesen megutáltam:S:D de te tudod
2010. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előzőnek:én pl nem fogok lemondani a koponyás cuccokról,mert az emós!Én évek óta ilyeneket hordok,és szrok rá,hogy emók jelentek meg,ez egy lopós stílus,tőlem is loptak,én ezért nem vagyok emó,és nem is leszek,és nem mondok le egy cuccról,kiegészítőről csak azért,mert a tizenéves fruskák most épp ezt hordják,kapjákbe!
2010. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy a sárga "fari nari" XD nem bizti,hogy emós,punkok is hordják bakancshoz batikolva.. :)))
2010. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én örülnék a legjobban, ha nem hordanák..:D

de ez csak az én véleményem, mert az az utolsó, amit szeretnék, hogy valaki emonak nézzen, azért írtam

2010. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék ki benne az utcába...huuuh...de gáz ..de te tudod...:)
2010. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!