Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz vagy sem ha az...

Mennyire gáz vagy sem ha az egyenesszárú farmernacim aljába varrok 1 kis "plusszt", hogy trapéz legyen? Ja és Farmerkabáthoz milyen nadrágot lehet felvenni amivel nem mutat hülyén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mért szeretnél trapéznadrágot? szerintem nagyon gáz már a mai világban... igaz, a nagyon szűkszárú nem áll jól mindenkin, viszont az egyenes szárú szerintem igen.
2011. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert nekem az áll jól
2011. ápr. 9. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkoris nagyon gáz. de még egy kis plusszt varrni... lol XD
2011. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom annak aki megkaphatja a lrgmenőbb cuccokat és mindenhol talál magára valót annak más ötlete mindig gáz lesz!
2011. ápr. 9. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem, ha jól meg tudod csinálni, akkor nem lesz gáz. Nekem az egyik volt osztálytársamnak varrónő csináltam meg így gatyáját, és szerintem jó lett az eredmény.

Viszont az egyenes szárú nadrág szerintem is mindenkinek jól áll, de persze értem azt is, hogy esetleg te nem érzed magad jól benne.

2011. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én alakomhoz ez illik ez áll jól(körte) Régen persze nekem is volt de manapság már hol kapni? Mindenhol a répagatya
2011. ápr. 10. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!