Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » KÜLDJETEK KÉPEKET! (Arról...

KÜLDJETEK KÉPEKET! (Arról hogy miben menjek a sulis discoba. Nem tumom mit vegyek fel. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Általános sulis disco lesz febr.12-én.5-8-ig.Mit vegyek fel.Küldjetek képeket lécci.Kösszi.(12 éves lány vok)
2010. febr. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
gatya felső és kész
2010. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 12 évesen ez nagy dolog az életedben, de már 3 év múlva is saját magadon fogsz nevetni, hogy egy dedós "buliba" ennyire készülsz...

Szerintem 12 évesen nincs mire úgy kiöltözni, vegyél fel valami gatyát egy csini, kislánynak való csillogós felsővel...

2010. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az uccsó válaszolónak!:DAmúgy hol laksz?Nem ácson, mi?
2010. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Így
2010. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát figyi.Semmi extrát nem kell felvenned, senki se lesz kiöltözve vagy ilyesmi.Elsősorban olyat vegyél fel amiben jól, és csininek érzed magad. Valami gatya, csizma és egy jó kis felső.
2010. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


New Yorker cuccok,ha van hozzá alakod sztem jó lesz.én 13 vok és hordok ilyesmit,de hasonlóis cool,a mellény nagyon csini lenne,bármilyen mellény jó,de aszemcsi nem kell,csak az is ott volt(a felső alá farmer)aki meg a pucért mondta,annak azt üzizem h menjen el ő pucéran

2010. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
am egyetértek a pucér kivételével minden válasszal,csőnaci,normál csizma vagy torna csuka és egy jó felső meg egy két szolíd karperec..
2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz válaszokat.Arra gondoltam hogy egy csőnadrágba és egy hosszúújjú felsőbe megyek+egy csini öv!Meg persze bokasizma.H a nem ez az össze állítás akkor egy fehér cicanaci+Egy hosszabbítot derekú póló+öv+ vagy szandál vagy csizma!
2010. febr. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!