Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Küldjetek kérlek képeket...

Küldjetek kérlek képeket nekem, arról, hogy 85-90 kilósan mit vehet fel egy nő ilyen kánikulába?

Figyelt kérdés
A papucsokat nem bírom elviselni a lábamon,csak zárt cipőben tudok közlekedni.
2011. aug. 26. 13:54
 1/7 anonim válasza:
Nem mindegy milyen magas vagy..én például 183 cm magas vagyok és 81 kg..normális súlyban vagyok az alakom is rendben van..(van néhol egy kis felesleg de nem vészes):) A papucsokat viszont én sem tudom elviselni..valamint a magassarku cipőket sem mivel utálom hogy ilyen magas vagyok :D Szóval a kérdésem az lenne milyen magas vagy?:)
2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szkii ***** válasza:
Ugyan én nem a te súlycsoportodhoz tartozom, ezért nem is tudok normális tanácsot adni, de itt egy blog, böngészd végig, szerintem hasznos lehet: [link] :)
2011. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Azt nem írtad hány éves vagy. Szandált sem bírod elviselni?

ez szerintem nagyon csinos:

[link]

turkálókban vagy direkt teltebb hölgyekre való ruhákat áruló üzletekben találhatsz szép, divatos holmikat. Esetleg vaterán vagy tesz-veszen. Egy ismerősöm is kb. ennyi mint te, ő kismama ruhákat vett, de meg nem mondaná róluk senki, hogy az az :)

2011. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok és 168 centi 85 kiló.Nagy a fenekem meg a combom.Tehát alul vagyok nagydarab.A karom ahhoz képest vékony amekkora fenekem meg combom van.Nadrágokat is mindig úgy tudok csak venni magamra,hogy 2 számmal biztos nagyobb kell a combom és a fenekem miatt,de a dereka mindig óriás.

Felsőből M,L-es méretűeket szoktam hordani, bár ez attól is függ milyen márka.

cipőt ma néztem olyat szeretnék ami nyitott de elöl az orrészen zárt és a sarkánál is.Ma találtam is de 11 ezer forintba került nem tudom megvenni sajnos:(

2011. aug. 26. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le.
2011. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha ez olyan könnyű lenne.Sajnos nem tudok fogyni.Szülés előtt is 85 kiló voltam.Egy dekát sem tudok fogyni.Mikor abba hagytam a fiam szoptatását akkor megint beállt a súlyom 85 kilóra,és onnan egy grammot se mozdul se le se fel.Most mióta dolgozom alig eszem valamit.Egész nap elvagyok két szendvicsen és 2-3 liter vizen.Alig eszem valamit és mégsem tudok fogyni.A munkám olyan,hogy mászkálok egész nap tehát a mozgás is megvan bőven.Nem tudok lefogyni sajnos.Ahhoz tényleg valami hiperszuper csodabogyó kéne,amit meg én nem vennék be.
2011. aug. 26. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Magassarkút mennyire bírod?

Mármint megfájdul benne a lábad?

(Én nem nagyon bírom, bár most van egy nem túl nyitott szandálom, ami magasszárú, és magassarkú, Deichmann-ban vettem, ebben tudok menni, egyébként meg nőiesebb, nem legegyszerűbb, hanem mintás v vmilyen tornacipő. Igaz már "csak" 67-68 kg vagyok, de én is voltam 80 a lányom születése után, meg régebben is 165 cm-hez. De most is leginkább vékony anyagú sportcipők...)

2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!