Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete cicanadrághoz milyen...

Anikó8375 kérdése:

Fekete cicanadrághoz milyen felsők illenek nyáron? Küldjetek légyszi képeket. Nagyon fontos

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feketét, mert az túl fekete lenne, főleg nyárra. Ne legyen fehér, vagy átlátszó vékony anyagú, mert akkor meglátszik a cicanadrág vége a derekadnál. Valami színes legyen, ami nem látszik át, és persze takarja a fenekedet. Az állatmintás (zebra, párduc) általában nagyon ócskás hatást kelt, főleg ha az a tipikus kínai üzletes fajta.
2011. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csináltam neked egy ilyen összeállítást. :D nem az én stílusom nagyon, de neked remélem tetszik, és ötletet adtam vele :)


[link]

2011. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket a 2.válaszoló persze tudtál segíteni
2011. márc. 25. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszabb, bővebb, lenge felsőket...

De nyáron bele fogsz főni, izzadni, be fog pállani a bőröd. :S

Ha meg olyan hideg van, hogy kell a cicanaci, akkor azzal vedd fel, amivel most hordod. :D

2011. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó nyárra, de nyáresti bulikra, szabadtárre, nem napközbenre munkába. Igen, hosszabb fazunú, lenge anyagú felsők illenek hozzá és minél magasabb talpú vagy sarkú a szandál, annál jobban passzol a cicanadrághoz!
2011. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!