Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted mennyire drága? Ti...

Szerinted mennyire drága? Ti adnátok ennyi pénzt egy-egy ruhadarabért?

Figyelt kérdés

1 ruha:2990 Ft

1 kardigán:3990Ft

1 felső:3490 Ft

1 melltartó:2990 Ft

1 bugyi:1490Ft


:) Az érdekelne,hogy ti egyenként adnátok-e érte ennyit.

Szerintetek megéri,ha jó minőségű?


Én nagyjából ennyiért néztem ki magamnak dolgokat,viszont mindegyiket nem venném meg.Egyszerre legalábbis biztosan nem.


2015. jan. 24. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyedül a bugyit tartom drágának, max ha ilyen 700 ft-os lenne(általában ennyire árazzák le a h&m-ben meg new yorkerben).
2015. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem dràgák ennyiért, söt èn inkább azt mondanám gyanúsan olcsók (feltève ha eredeti árakról beszèlünk, nem pedig leárazottröl). Egyedül a bugyi lóg ki a sorbòl, azt kb èn is ennyièrt veszem leárazva a drágább fehèrnemü boltokban. Egyèbkènt a fent leirt összegeknèl jóval drágább ruhákat veszek, csak vègül nem fizetek sokkal többet, mert általában mindig a 70%-os leárazásokon veszem meg. Sok eredeti áron 30 ezres ruhám van, amikèrt mind 10 ezer alatt fizettem.
2015. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrektek ezek az árak. A bugyiért nem adok ki általában ennyit de ha valami miatt nagyon megtetszene akkor simán megvenném.
2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A ruha, kardigán és melltartó ár korrekt, én bugyit csak a kínaiban veszek 300-400 ft-ért, mert ott is vannak szépek. Felső pedig határeset, ha nagyon tetszik akkor megéri, de inkább 2000 körül szoktam venni.
2015. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én most 28 éves vagyok, és most, hogy dolgozom és keresek pénzt, megengedhetem magamnak, hogy jobb minőségű ruhákat vegyek, szóval a kérdésedre, igen, vennék egyenként ennyiért, sőt, drágábbért szoktam.


Szerintem a drágább ruha hosszú távon jobban megéri, mint egy olcsó, mert az olcsóban általában kevesebb az anyag, hamarabb kinyúlik, vagy kilyukad, tehát ha évente, kétévente kell az olcsóbból venni, míg a drágábbat hordod 6-8 évig, akkor az bőven behozza az árát.

Természetesen egy tizenéves nem engedheti meg magának, hogy jó drágát vegyen, de olcsóbb kategóriából is érdemes megnézni azt, amelyik jobb minőséget. Mindig a minőséget kell nézni, az a lényeg.:)

2015. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem drágák.

Az érdekelne, hogy akik ennél olcsóbban veszik a felsőket, azok hol vásárolnak. Én max. akciósan találok ennél olcsóbban felsőt, a legtöbb felsőm 4-5 ezer volt eredeti áron.

2015. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
H&M-es ruhák, jó áron.
2015. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!