Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Háda csak szerintem drága...

A Háda csak szerintem drága ahhoz képest, hogy turkáló?

Figyelt kérdés
Múltkor bementem, és el voltam képedve milyen magasak a ruhák árai ahhoz képest, hogy használtak (némelyik még hibás is.Tavaly vettem egy kabátot a zarában és ugyan ezt a kabit más méretben megtaláltam ott, majdnem ugyan annyi volt, mint újonnan. Engem kicsit ledöbbentett.

2015. jan. 10. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted. :/ Tényleg nagyon elszaladtak az árak. Én dolgoztam náluk és már akkor is néztem, hogy jééééézusom, ennyiért kapok már újat is.

Csak akkor érdemes a darabárasokba menni, amikor 50%-os akciók vannak :D

2015. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem, hogy nagyon elszaladt velük a ló. A másik ami kiakasztott, hogy meg szerettem volna venni egy kabátot, ami próbababán volt erre a válasz az volt, hogy csak a következő hónapban lehet megvenni, de már 3-an fel vannak rá iratkozva.. Mi az isten? Ez nem egy turkáló aki kapja marja elven? Úgy látszik nem..
2015. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2: És ebben az a legrosszabb, hogy a főnökség ostoba, logikátlan, nonszensz szabályai miatt az eladók/pénztárosok vannak cseszegetve :/

Mert tényleg miből állna levenni a kirakati babáról a ruhát? Semmiből. De sajnos az "okos" szabályok meg a kamerarendszer miatt nem lehet.

2015. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andi80018 ***** válasza:
100%
Drága is és egyre inkább csak az s, xs-es emberkékre van ruha, ami l-es kb, az vagy nincs, vagy már agyonhasznált. Még max gatyát lehet kifogni. Gyerek cuccból se nagyon van semmi, legalábbis ahová én járok. Régebben tök jó volt, simán fel lehetett ruházkodni onnan.
2015. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg egyre több a hibás árú is, szerintem. Jó egy turitól mit várunk, de akkor is... ha már ilyen drága az ár-érték-minőség arány legyen már meg.
2015. jan. 10. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Változó, legutóbb elég olcsón vettem nagyon jó pulcsikat, de vannak ócska vacakok drágán is... nem is értem mi alapján árazzák ezeket.
2015. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is feltűnt.Nem is veszek ott semmit és amúgy valóban nincsen ott normális méret,a ff választék az meg értékelhetetlen.Kockás ingek,kinyúlt pulóverek és kopott s-es kabátok.És nem úgy van az,hogy a turitól mit várunk.Én találtam egy kis elhagyatott utcában lévő turit,bementem körülnéztem és hibátlan állapotú jó méretű ff h&m,zara téli kapátok 2500ft-ok.
2015. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
itt Miskolcon a férfi részleg kb két ruhaállványból áll.Rám pont S-es kéne de csak XXL méretek vannak... :s
2015. jan. 10. 19:16
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Kilósba kell menni, amelyikbe én járok az teljesen jó, van L-es méret is (féfi cucc kevés van, ez igaz), ruhák állapota ingadozó de általában rendben van. Darabárasba már nem megyek, az drága.
2015. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy síkabátért elkérni 10-12 ezret nonszensz.

Én már csak Szolnokra járok a Szapáry úti turiba.

2015. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!