Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Félek a szoknyától, avagy mit...

Félek a szoknyától, avagy mit vegyek fel alá, hogy ne féljek hogy kivillan?

Figyelt kérdés
Szeretek szoknyát hordani de otthonról nem mennék el benne mert ha pl kicsit fúj a szél akkor mindhig fogdosom hátul Nehogy felreppenjen márpedig ez furán néz ki. A másik meg a lépcső. Nem merek úgy menni a lépcsőny hogy mögöttem jönnek. Gondoltam hogy végpny rövid leggingset húnák alá. Valami más ötlet? 15/l

2015. jan. 24. 17:03
 1/7 anonim válasza:
Cicanadrág, az sem néz ki rosszul, de ha te nem szereted, akkor nem jó. Én extra rövid nadrágot szoktam elá venni, persze valami vékonyabb anyagú pamutra gondolok, lehetőleg hasonló színű legyen, mint a szoknya. :)
2015. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen én is erre gondoltam egy rövid leggings a szoknya színében ami fele olyan hosszú mind a szoknya :)
2015. jan. 24. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Így télen?! Macskanadrágot, arra meg egy vastag harisnyát, minimum. Különben befagy a csúnyád.
2015. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem télen nyugii :DD Majd a jóindőben :)
2015. jan. 24. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó időben elég alá egy franciabugyi... meg nyilván ne 15 cm hosszú szoknyát vegyél fel hanem normális hosszúságút amiből nem látszik ki semmid, akkor sem ha lehajolsz. Szélben meg ne lebegős szoknyában járj, hanem vastag anyagúban ami nem száll.
2015. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De már bocsi, de hogy reppenne fel egy szoknya? Én már egy éve körülbelül csak szoknyát hordok, rövideket általában, és még semmilyen kínos pillanatom nem volt a szoknyákkal :D főleg felveszek egy vastag fekete harisnyát, nincs is mi kivillanjon...
2015. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a fodros vagy lenge szoknyák felreppennek, az egyenes vagy testre simuló fazonok jóhogy nem reppennek fel
2015. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!