Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HELP! állapotos vagyok,...

HELP! állapotos vagyok, adnátok tanacsokat, hogyan öltözzek továbbra is divatosan?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Divatos kismamaruhákat vegyél. Nekem ez a kedvencem: [link]
2015. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, 17 éves vagyok és kényelmesen,fiatalosan szeretnék öltözni,de a divatot is követném :)
2015. jan. 4. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon divatos kismamaruhákat lehet már kapni,pl h&m-ben is jókat láttam.
2015. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Innen inspirálódhatsz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Próbáltam inkább téli-tavaszi outfiteket linkelni, de nem találtam olyan sokat:D Illetve linkeltem néhány nyáriasabb szettet is, de csak olyant ami nagyon tetszett! Egyébként meg hányadik hónapban vagy? Mert szerintem ha még nem olyan nagy a hasad, akkor simán csak viselj oversize pulcsikat! Majd a negyedik-ötödik hónaptól kezdj csak kismama ruhákat hordani:)

Remélem segítettem:))

2015. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huhh! Most látom, hogy mennyit belinkeltem itt neked, lesz eleged belőle!:D

Egyébként ezt majd' elfelejtettem, nem tudom hogy Magyarországon ezek közül miket lehet itt megkapni, de azért gondoltam segít:

[link]

2015. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!