Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első találkozásom a barátnőm...

Első találkozásom a barátnőm szüleivel, most mutat be nekik, kaphatnék tanácsokat?

Figyelt kérdés
20 éves fiatalember vagyok, a szülőknek vitt ajándékok mellett (az édesanyának virág, az édesapának egy üveg márkás bor) szerintetek elmehetek úgy barátnőm szüleihez vacsorázni (első találkozásom velük, úgyhogy fontos az első benyomás), hogy betűröm a nadrágomba az ingem, hogy látszódjon a szép díszcsatos övem, illetve zakót veszek és felteszem a nemrég kapott szép karórámat?
2014. júl. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így okés, ha valami ünnepség lesz. De ha csak egy sima ismerkedős vacsora akkor ez nagyon sok... szerintem legalábbis. Nálunk annyi volt hogy jött a párom, hétköznapi, normális ruhában, itt ebédelt, normálisan viselkedett, mint mindig, magát adta, stb. Szerintem az ilyen díszcsat meg egyéb feltűnő kiegészítők inkább zavaróak és felesleges feltűnést keltenek.

20 éves kölyökként meg ne tűrd be az inged.

2014. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"20 éves kölyökként" csak jól , ízlésesen akarok megjelenni mert az ilyesmire szeretek adni, és nem feltűnősködni kedves válaszoló..
2014. júl. 23. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
a kevesebb néha több. még a végén azt hiszik lánykérőbe jöttél:)
2014. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz úgy, ahogy tervezted. Ne hallgass a szedett-vedett prolikra, akik farmerben viszik haza a kúróspajtit bemutatni...
2014. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy ing,betűrve felhajtva az ujja,nem kell zakó:) de az öv és az óra okés :)
2014. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!