Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi áll jól egy picit duci...

Mi áll jól egy picit duci nőnek? Haj, ruha? Vannak valami szabályok? Tustok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Egész életemben mindent megkaptam anyukámtól . De mindig is éreztem hogy nem érzi jól magát a bőrében. Mielőtt velem terhes lett 155 cm magas és 40 kg ÉS GYÖNYÖRŰ !De miután megszülettem nagyon elhízott és most 13 év után is 80 kg , apukámmal külön váltak ..ÉS azóta NEM IS ISMERKEDIK ,én érzem hogy boldogtalan . Magas vagyok ,vékony . Nagyon rosszul érzem magam e miatt . Mindig rengeteg pénzt adott hogy én vásárolhassak de magára sosem költött semmit .Az összes ruhája barátoktól családtól van, és el sem hiszem hogy eddig ilyen önző voltam .már egy idő óta gyűjtögetem a zsebpénzem hogy el vihessem anyut fodrászhoz és vehessek neki pár ruhát ,cipőt . Szeretném ha újra csodaszépnek látná magát hisz még mindig az !! Mindig azt mondja hogyha arra gondol hogy itt hagyom ő abba belehal .Tudom hogy szeretne ismerkedni de nem tartja magát ehez elég szépnek Annyira jó lenne ha megismerne valakit és boldogan élnének amíg meg nem ... :..( Nagyon szeretem SEGÍTSETEK !!
2013. okt. 18. 19:16
 1/3 anonim válasza:

szia én a tlc -n nézem (ez egy csatorna ha nem ismered) Stacy és Clinton műsorát szerintem a neten is vannak videók és sokat tanulta tőlük,de ha olyan fodrászhoz viszed aki érti a dolgát megmondja mi lenne előnyös anyukádnak :)

Ha meg ruhákat vesztek figyelj oda mert ha olyan darabokat vesz fel ami előnytelen akkor elveheti az ember kedvét én már csak tudom :( sok sikert:)

2013. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért az rohadt beteges, hogy olyat mond hogy belehal ha ott hagyod...
2013. okt. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tamii36 válasza:
Szerintem leginkább tunika, vagy valami fentről bővülő felső. Nadrágnak semmiképpen nem cicanadrágot, hanem inkább valami bő szárú, vagy csak nem cső szárú farmert. Remélem tudtam segíteni :)
2013. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!