Ducin cicanaci?!

Figyelt kérdés
igazából imádom a cicanacikat csak nem tudom hogy útcára, nyílvános helyre felvehetem-e. hallottam már pár embertől azt hogy milyen ízléstelen ha egy molettebb csaj feszülős cuccokat hord. :) 168cm 76kg 16L tudom hogy sok és rajta vagyok az ügyön :D

2013. aug. 29. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy plötty, és nem ízléstelen a cicanadrág, és olyan felsővel veszed fel, ami picit hosszabb, akkor nyugodtan! :)
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hasonló alakom van, mint neked, simán felveszem, nagyon kényelmesnek találom a cicanacikat. :D Én farmer rövidgatyóval, vagy szoknyával szoktam felvenni, ha így is ízléstelen, akkor kezdhetem elásni magam. :D De szerintem mindenképp feketét válassz, az még vékonyít is optikailag. :)
2013. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Majdnem mindenben egyezünk (vagy két centivel magasabb vagyok) és én is hordok cicanacit. Szerintem nem néz ki rosszul, ha nem feszülős pólóval veszem fel, hanem egy kicsit lazábbal, valamint inkább márkásabbat veszek, nehogy átlátszódjon a bugyim. Láttam már olyat is, hogy a narancsbőre átlátszott a csajnak, meg a tangája teteje... na az se a megfelelő méretű cicanacit vette :D

Szerintem ha jól megválogatod hozzá a többi ruhadarabot, akkor simán felveheted. A lényeg, hogy te jól érezd magad :)

2013. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
mintásat semmi képen sem feketét ami picit vastagabb és nem látszik át és egy hosszabb bő felsővel ami a feneked sőt a combod feléig leér szerintem felveheted
2013. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sok elrettentő példát látni az utcán tényleg, láttam én már 100+ kilós csajt, passzentos kis pólóval bicegett előttem, az agyamba égett a kép...

Rövid felsővel szerintem egy modell alkatú lányon is ízléstelen és gáz viselet. Mármint az ilyen sima leggings, ami inkább nadrág, zsebbel, sliccel, stb, az oké.

Egy hosszabb és bővebb felsővel lehet csinos, de azért elég szigorúan gyakorolj önkritikát a tükör előtt, ha nem tolerálod jól az esetleges kritikákat. Ha feszes és formás az alkatod, csak kicsit vaskosabb vagy az átlagnál, az teljesen jó. Viszont ha bárhol is bevág a ruhád, szóval olyan löttyedtebb vagy és ez látszik is, akkor hanyagold.

2013. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utcso megmondta a frankot! Bizonyara rohadt kenyelmes lehet,ahogyan irta az egyik versenyzo, en meg akkor sem vennem fel,mert olyan mint ha egy vastag harisnyaba rohangalna a sok szerencsetlen az utcan,amit egy barom elnevezett leggingsnek! De ha elfolysz szeritem ne hallgass az elottem szolokra, mert csak szivatni akanak! Hogy jot rohogjenek rajtad, az utcan!
2013. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy annyira duci,(bár leírtad a méretedet de így akkor sem lehet eldönteni)bevállalhatod de csak ízlésesen jól kombinálva a többi ruhadarabbal.
2013. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :DD
2013. aug. 30. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm... tudnám szeretni a formáidat.;)
2013. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugyanilyen magassághoz nekem "csak" 64 kilóm van,de már én sem veszem fel,ink. csak otthonra
2013. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!