Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt farsangon női jelmezbe...

Felnőtt farsangon női jelmezbe szeretnék beöltözni férfiként. Meddig mehetek el benne, hogy ne legyek nevetséges?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
max paróka meg melltartó :S
2010. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épp az a lényege, hogy nevetséges legyen, nem? :)
2010. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Paróka,smink,magassarkú cipő,nem túlságosan kivágott női ruha,kezedre jó,ha van csipkekesztyű

Akkor jó a jelmezed,ha senki nem ismer fel.Több ilyen rendezvénen vettem részt.A legemlékezeteseeb egy kórházi buli volt.Egy osztályvezető orvos öltözött be nőnek.Szajhásra vette a figurát.Paróka,kissé zilált állapotban.Nyakig gombolt blúz,hatalmasra tómött mellekkel,hosszú szoknya,magasan sliccelve.Kilátszott a harisnyás,elég szőrőös lába.Tűsarkú cipő,eléggé botldozott benne.Nagyon erős smink.Be kóválygott a rendezvényre,és minden táncoló vagyy álladogáló férfinek kellette magát.Addig idétlenkedett,amíg a vendégek többsége felháborodott,és kérte a szervezőket,hogy távolítsák el ezt a Q-át.Amikor leleőlezte magát,mindenki dőlt a röhögéstől.Természetesen ő kapta ez első díjat.

Sok sikert és jó mulatást nektek.

2010. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bármeddig elmehetsz, mivel ez ígyis úgyis vicces lesz.

de sztem egy Marilyn Morroo a nyerő, nem kéne szajhának öltözni. de ha eléggé bevállalós vagy?

2010. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pont az a lényege, hogy transzvesztita vagy, hanem beöltöztél, ezért nyílvánvaló túlzásokba kell esni :)
2010. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha egy férfi nőnek öltözik az szerintem alapból nevetséges.

de nem ez a cél, egy mulatságos jelmez?


mondjuk lehet valami vicces paróka (pl kék vagy lila, hosszú, göndör), női felső, szűkebb fazonú fekete nadrág, azt ennyi elég is:) biztos nem fogják számon kérni rajtad a magassarkút xD

2010. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én tavaly farsangon nőnek öltöztem be és nagyon nagy sikert aratott.max menj el a sminkig és a parókáig(ha a ruha már megvan), és ha még nőiesebb szeretnél lenni, vegyél fel kiegészítőket pl. nyaklánc, karkötő.
2010. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!