Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány év az a kor amikor a...

Hány év az a kor amikor a magassarkú már nem nevetséges?

Figyelt kérdés

tiniknél..

és mondjuk ilyen kb 7-10 centiss


2011. júl. 7. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
15-16
2011. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is 16 felett. de hozzáteszem csak akkor ha az illető magabiztosan nőiesen tudja viselni. látok néha lányokat akik egyenesen menni sem tudnak benne és inkább nevetségesek és szánalmasak.
2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16felett. Az igaz, amit az előttem szóló mondott!!! Csak akkor ha az illető tudja hordani, és itt nem csak a járásra gondolok.:)
2011. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18
2011. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlen korhoz kötött. Másként áll egy nőies vonásokkal rendelkező, magas 15 évesen és egy babaarcú, szőke, alacsony 16 évesen is. Függ a testalkattól, arctól, és persze a magabiztosságtól.
2011. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlenül kell korhoz kötni. van egy barátnőm, aki kb 14 éves kora óta hord magassarkút, de jól jár benne, és gyönyörűen tudja hordani. és van egy másik, aki kb 15 éves kora ota hordja, és nevetséges. járni tud benne (kb...) de a stílusuk nagyon más vonal.

tehát az sem mindegy, hogy mihez veszed fel, és a kisugárzásod kb mien..

2011. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!