Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete elrémíti az embereket?

A fekete elrémíti az embereket?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és feketében járok death metált hallgatok.

feketében vagyok szinte mindíg. ettől megilyednek az emberek ? sokan azt hiszik hogy ha már feketében vagyok akkor már egy gyilkos állat vagyok lélek nélkül stb. ??

szeretnék kapcsolatot de senki sem ismerkedik velem. talán pont ezért mert feketében vagyok ???

egyébként kedves vagyok megminden :D akiket ismerek jófejnek tartanak mégsincs barátnőm. szeretnék magam mellém valaki de senki sem akad :S ez azért lehet mert feketében járok ?


2008. aug. 17. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
énse tudok neked írni:S de itt a címem ha gondolod: gereblyecsap@citromail.hu :)
2008. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Nyugee nekem tökre bejössz pedig csaj vagyok.Ráadásul festett szőke:D persze nem cicababából hanem rock fajtából.Én tökre örülnék ha ilyen barátom lenne mint te.Szóval nyugodj meg és öltözz és viselkedj továbbra is úgy ahogy szeretnél.
2008. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a goth zene nem áll távolt tőled, javaslom, hogy nézz körül az MGC oldalán ( Magyar Gothik Club) sajnos a cimét már nem tudom, de ird be a keresőbe. Szivesen látnak metálosakat is, lehet ismerkedni az oldalon, elég jó fej a társaság, és talikat is szoktak szervezni.
2008. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete nem riasztó. Én rocker vagyok, és nekem kifejezettem CSAK azok tetszenek, akik feketében járnak. Ízlések és pofonok :)
2008. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnél az tuti :$

És ne változtass magadon semmit, te így vagy jó ember, és ezért ne utáljon senki. :)

\m/ :D

2010. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!