Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete elrémíti az embereket?

A fekete elrémíti az embereket?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és feketében járok death metált hallgatok.

feketében vagyok szinte mindíg. ettől megilyednek az emberek ? sokan azt hiszik hogy ha már feketében vagyok akkor már egy gyilkos állat vagyok lélek nélkül stb. ??

szeretnék kapcsolatot de senki sem ismerkedik velem. talán pont ezért mert feketében vagyok ???

egyébként kedves vagyok megminden :D akiket ismerek jófejnek tartanak mégsincs barátnőm. szeretnék magam mellém valaki de senki sem akad :S ez azért lehet mert feketében járok ?


2008. aug. 17. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

IMÁDLAK!:)

Biztos nem a feketével van gond. :):)

2008. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A hasonló stilusú csajoknak bejön, másoknak nem nagyon, szóval velük próbálkozz, és biztos akad majd barátnő előbb vagy utóbb:D
2008. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az magában nem rémísztő, ha valaki feketében jár, ha viszont, akár férfi létére is fekete festékkel festi az arcát, na akkor megpróbálom kikerülni az illetőt...
2008. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
85%
szia :) szerintem ne aggódj ezen.. én is mindig feketébe járok és én lány vagyok.. sokan azt hiszik h valami rémisztő stílust képviselek pedig csak egyszerűen a feketét szeretm..rengetegen megbámulnak főleg ha negyven fokban hosszú fekete farmerban és fekete polóban vagyok..de nem érdekelnek ..hidd el akit valójában érdekel az h mien vagy nem fogja a külsőd alapján eldönteni h milyen személyiség vagy.. nyugodtan próbálkozhatsz szerintem új emberekkel ismerkedni.. tény hogy sokan nem kifejezetten nyitotak de azokkal a személyekkel nem kell foglalkoznod. szerintem egyértelmű h olyanokra van szükséged mint a barátaid akik nem a kinézeted alapján ítélnek.. nézz kötrül hátha van vmi barátnőnek való ismerősöd :P ha nincs akkor meg nézz szét magad körül nyugodtan megszólíthatsz bárkit szerintem.. nekem is van barátom pedig ő nem kifejezetten fekete párti..de alapvetően nem az öltözködésem érdekelte hanem az milyen is vagyok..szóval mindent bele :P és bocs a sok szövegért .fő az h legyen önbizalmad !
2008. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Az elrémít, nem a megfelelő szó, inkább a megbotrkánkoztató lesz az. Én 28 éves csaj vagyok, és középiskolában de még egyetem alatt is feketében jártam, death/trahs/black metalt hallgattam, és hallgatok ma is, de mondjuk az öltözködésemen már picit változtattam ( ügyvéd lettem azóta: :D:D:D) És igen nagyjából a nyárspolgárok azt gondolják amit leírtál gyilkos állat lélek nélküld:D, vagy legalábbis azt, hogy polgárpukkasztó vagy. Na de szerencsére az emberek nagy része nem ilyen, maradékkkal meg nem kell foglalkozni. Viszont azt furcsállom, hogy nem ismerkednek veled, hiszen akkor ilyen kell hogy legyen a baráti köröd is, ilyen társaságba jársz, és gondolom nem egy plázapichát akarsz magad mellé társnak...Koncerteken, pl nagyon jól lehet ismerkedni, és itt neten is vannak erre hasonló kaliberű fórumok...

Ha egy tízessel fiatalabb volnék, biz isten rád startolnék de hát így csak bíztatlak, hogy nem benned van a hiba:)))

Ja és véletlen sem a fekete cumóban:)):):)

2008. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nem. Főleg a hozzád hasonló metálosokat biztos nem. A death metál nagyon jó, én is szeretem! :-D Mondjuk tény, hogy talán egy kicsit visszataszító a fekete szín, de szerintem nem ez alapján ítélnek meg téged. Bár akadnak olyanok is, de azokkal nem kell foglalkozni. Hogy miért nem találsz barátnőt, az meg csak rajtad múlik.:-) Talán mert túl zárkózott vagy? Vagy túl rámenős? Ezen gondolkozz el, és ptróbálj meg változtatni rajta. Meglátod nemsokára találsz barátnőt! Szerintem rendes fiúnak tűnsz, én drukkolok neked, hogy sikerüljön barátnőt találnod. ;-) Sok sikert hozzá!
2008. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Az előttem szólók nagyszerűen leírták, hogy nem veled van baj, nem is a feketével: itt az emberek butasága és szűklátókörűsége a legnagyobb probléma. Igen, tényleg agyament, lelketlen gyilkológépeknek néznek minket, pedig lehet, mi egy kicsit mélyebben érzünk, mint ők... Mostanában én is death/black metált hallgatok, ennek megfelelően nem kimondottan plázacicás a stílusom. Meggyűlt a bajom emiatt az egyetemen is, és az életben is elég sok emberrel, de egyszerűen nem érdekel a dolog már elég régen.

Azt hiszem, a hasonlót a hasonlóval elv alapján szerencsés lenne, ha a mi köreinkből választanál magadnak párt, mert a rockerlányoknál sosem lesz probléma a fekete cucc. Drukkolok neked! :)

2008. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, egyébként igen egy kicsit zárkozótt vagyok :S de ezen próbálok majd változtatni :)

Koncertekre szoktam járni nagy bulik vannak csak akkor általában a barátaimmal vagyok és velük tombolok. És egy másik kérdésre a válasz nem csak black/death metálos baráti köröm van van sokféle diszkósok, repperek, retrók

ls velük is nagyon elvagyunk meghallgatjuk hogy ki mit hallgat szóval nem csak metálosokkal lógok :) egyébként nem ismerek túl sok embert csak az a kevés akit ismerek sokféle személyiségűek :D

2008. aug. 17. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

szia kedves metalos! bennem emberedre akadtál! ugyanilyen vaygok csak lányban:)

tőlem mindig megkérezik: "temetésre megyünk?" de engem nem érdekel:D

írhatsz privibe ha gondolod és beszélgethetünk :$

2008. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Íej te nekem mert én nem tudok neked nem tudom miért nem lehet neked küldeni :S :(
2008. aug. 17. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!