Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anya létemre hogy öltőzzek?

Anya létemre hogy öltőzzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 hónapja szültem a kisfiam. Elötte mindíg kihívóan divatosan öltöztem, saját stílusomnak megfelelően. Mi faluban lakunk és amióta meg van a baba azóta nem merek már ugy öltőzni mint eddig. Pedig én ugy éreztem jól magam, de félek mit szólnak az emberek hogy hogy öltözködök anya létemre :( gáz lenne ha továbbra is ugy öltöznék ahogy régen? Mert én igy nem érzem magam jól a bőrömbe!!! Vagy egy anya már nem lehet divatos? Az itteni anyukák nem igy öltőznek azért is félek hogy lenéznek, kibeszélnek és rólam pletykál majd az egész falu!!! 21 éves lány vagyok...

2014. nov. 25. 23:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgy öltözködj, ahogy Neked és a párodnak tetszik. Azért, mert a fiatal anyukák nagy része úgy gondolja, hogy ha már anya lett, nem kell csinosan öltözködni, és lógó farmerben meg tornacipőben mászkálnak - Neked nem kell így tenned.
2014. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!