Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek magassarkú...

Hogy öltözzek magassarkú nélkül nőiesen? (lent! ) 17L

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
66%
Eleg egy cicanadrag egy barna dzsekivel,de egy belebujos pulcsi is szexi tud lenni. :)
2014. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, a hozzáfűznivalóm lemaradt. Nagyon tetszik egy pasi (aki nem egy 17 éves plázakandúr), és célom felszedni, viszont ahol találkozni tudunk nem épp egy jó helyszín nőies öltözködésre. Mégis szeretnék mindent megtenni (szoknya, ing és hasonlók) ami lehet szép és nőies. (Elegáns, de visszafogott.)
2014. okt. 31. 21:13
 3/16 anonim válasza:
Helyszin alapjan jobb tanacsot tudnek adni,igy leirnad? :)
2014. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Repülőtér (Reggel 6-7től kb. du. 6ig)
2014. okt. 31. 21:28
 5/16 anonim ***** válasza:

repülőtéren miért nem lehet magassarkút venni?

egyébként meg vegyél egy lapostalpú csizmát - ha azt lehet - vagy egy bokacsizmát. most úgyis kezd hideg lenni és vannak elég nőies fazonok.

hozzá szoknya harisnya, egy szép blúzzal, vagy leggings + hosszított felső. szép frizura egy kis smink és tuti jól fogsz kinézni :)

2014. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért mert ezek a programok nyáron vannak, és nyáron a 30°C-ban elég kellemetlen KM-eket sétálni majd egész nap magassarkúban lenni. Köszi a válaszokat.
2014. okt. 31. 21:42
 7/16 A kérdező kommentje:
+ eléggé feltűnne a pasinak is hogy nemépp azért vettem fel mert jól érzem benne magam (hanem miatta.)
2014. okt. 31. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:

szia, szerintem a balerina cipők nagyon csinosak

oké vannak kislányos darabok, de meg kell találni a jót, ezen kívül szerintem viselj pasztell színű ruhadarabokat,

szoknyát helyezd előtérbe de ne légy közönséges;

szerintem nem árt ezeken kívül az ápoltságra is figyelmet szentelni pl: szép köröm (itt sem arra gondolok, hogy 10 cm-es műköröm), ápolt haj stb.

2014. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

+ eléggé feltűnne a pasinak is hogy nemépp azért vettem fel mert jól érzem benne magam (hanem miatta.)


Nekem ez imponálna inkább... van olyan férfi vajon akinek nem? Mondjuk valami rém begyöpösödött, természetközeli hippi fazonnak lehet h nem jönne be.


De ha neked macera, akkor valóban hanyagold inkább.

Ha nyári dologról van szó (külföldön? v jövőre?) akkor bizony maradnak a nőies balerina cipők. Esetleg tornacipő, de ahhoz már nagyon ügyesen és nőiesen kell felöltöznöd dehát az se lehetetlen

2014. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Balerina,leggings hozzá egy szűk hosszított felső.
2014. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!