Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek magassarkú...

Hogy öltözzek magassarkú nélkül nőiesen? (lent! ) 17L

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem lenne nacera a magassarkú, fel is venném miatta szivesen de azt nem szeretném ha látná hogy ennyire akarom. Amit eddig elértem nála mindent magától adott. Félek ha nagyon jól néznék ki megfordulna a helyzet és esélyem se lenne. Én is szeretném a szoknyára tenni a hangsúlyt (és a szép combokért is teszek + az ápoltság alap dolog). Köszi a válaszokat mégegyszer.
2014. nov. 1. 22:11
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

ez a női logika sírba visz :DD

de azér hajrá

2014. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

mai értelemben nő? :D hordjál te is cicanacit, de nehogy eltakard a segged, mer ' az má' nem nőies xD


egy igazi nő macinaciban is nő ;) :D

2014. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam hogy férfiről van szó nem plázakandúrról szóval hanyagolnám ezt a r*b@ncos stílust. Köszi a válaszokat!
2014. nov. 2. 01:37
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link] lapos, elegánsabb csizmával.

[link] - egy mintás felső is segíthet.

Próbáltam szoknyásat keresni, de nem találtam. Meg lehet fáznál, viszont ha nagyon szeretnéd akkor, egy magas derekú szoknya inggel amit betűrsz és akkor a derekadat is kihangsúlyozod. De szerintem ezek is megfelelőek lennének. A lényeg hogy te magad legyél bájos, okos. Hitesd el vele hogy téged akar.

2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mind3 kép elég unalmas és hétköznapi, ezért kérdeztem hogy hogy kell nőiesen csinálni??!
2014. nov. 2. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!