Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anya létemre hogy öltőzzek?

Anya létemre hogy öltőzzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 hónapja szültem a kisfiam. Elötte mindíg kihívóan divatosan öltöztem, saját stílusomnak megfelelően. Mi faluban lakunk és amióta meg van a baba azóta nem merek már ugy öltőzni mint eddig. Pedig én ugy éreztem jól magam, de félek mit szólnak az emberek hogy hogy öltözködök anya létemre :( gáz lenne ha továbbra is ugy öltöznék ahogy régen? Mert én igy nem érzem magam jól a bőrömbe!!! Vagy egy anya már nem lehet divatos? Az itteni anyukák nem igy öltőznek azért is félek hogy lenéznek, kibeszélnek és rólam pletykál majd az egész falu!!! 21 éves lány vagyok...

2014. nov. 25. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen miért ne lehetnél divatos?

Öltözz úgy, ahogy jól érzed magad.

2014. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csinosan így is tudsz öltözni, finoman, visszafogottabban. Nem kell mindig kidobni a csöcsöket. :)
2014. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit szólnak a többiek? Ha pletykálnak, tegyék, azért teszik, mert irigykednek, amúgy meg minden csoda 3 napig tart, megszoknak és elfelejtik. Ha te úgy érzed magad jól, akkor öltözz úgy! Ha piros trikóban és zöld rövidnadrágban rohangálsz, és nyuszis papucsban az téli időjárásban, akkor sincs semmi közük hozzá.
2014. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja nem kidobni a csöcsöket, :D csak fiatalos ruhákra gondolok amik a mai divatba vannak. pl szeretem a köves ruhákat :) divatos farmernacik ilyenekre gondolok.
2014. nov. 25. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Divatos farmer naci?


Mi azzal gond? 30 év múlva is hordhatod.

2014. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ó, hát akkor meg simán. :D Szerintem senki nem fog megszólni azért, mert köves vagy szaggatott farmerod van. Ha meg igen, akkor nem kell velük foglalkozni. Én még nem vagyok anya, de ugyanúgy fogok öltözködni, mint előtte. Nem fogok majd olyan tipikus piacos szürke cuccokban mászkálni azért, mert anya lettem. Lehet, addig még változik az ízlésem, de az tuti, hogy nem adok majd más véleményére ezzel kapcsolatban. Ha azokban érzem jól magam meg magabiztosnak, akkor ez van.

Ha azért nem pletykálnak vagy tekintenek rád rosszallóan, mert 21 évesen szültél (de tudjuk milyen jóindulatúak az emberek) akkor ezért pláne nem fognak. Gondolom, azért azzal nem foglalkoznál, ha arról lenne szó?!

2014. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem :)
2014. nov. 26. 00:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki anya még nem szűnik meg nőnek lenni... nem kell másképp öltöznöd mint előtte. Másokra meg nem tartozik egyáltalán hogyan öltözöl, nem kell velük foglalkozni.
2014. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább kortól függ ez.Szerintem öltözz csak divatosan,csak ne legyél kihívó.
2014. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözzhetsz divatosan, de azért ne legyél kihívó.Jah és nem 21 éves lány vagy már hanem 21 éves nő!!:).
2014. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!