Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben miben menjen...

Ilyen hidegben miben menjen egy nő állásinterjúra? (komolyabb pozíció)

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
ugye nem kepzeled hogy kirakod a csocseid is megkapod az allast
2014. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágkosztüm, nem kivágott blúz
2014. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz?

Nyilván ott leveszed a kabátot, sálat. Alá meg húzhatsz bármit, ami megfelelő az adott helyre. Ha nem akarsz csizmában menni, mert az nem illene a helyhez, akkor vigyél magaddal cipőt és azt ott áthúzod, ha már a közelben vagy.

2014. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Legfőképp a csizmára gondoltam. Meg a vastag pulcsit levegyem.e, ha nem elegáns, ilyesmik. Nem akarok kirakni semmit.
2014. nov. 22. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Húzz egy csinosabb kardigánt vagy blézert, azt nem kell levetni.

Csizma a stílusától függ, hogy jó-e. Nyilván hótaposóban meg szőrmésben ne menjél :) De amit írtam korábban, az is megoldás lehet, viszel egy cipőt és áthúzod.

De csizmából is van sok olyan, ami teljesen jó akár nadrághoz, akár szoknyához. Elvégre dolgozni is csizmában fogsz járni télen :)

2014. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

figyu ha komolyabb pozíció én elgondolkoznék a pulcsin, hogy biztos jó-e.


ami tuti jó, az a ceruzaszoknya, blúz és blézer.

a blúzra persze vehetsz pulcsit is, ha fázol, de én azt levenném, ha odaérek.

csizmát pedig nyugodtan vehetsz, hiszen hideg van, de arra ügyelj, hogy a csizma legyen egyszerű, térd alá érő és magassarkú.

2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

- (kötött) ruha, meleg harisnya, magassarkú bokacsizma, egy csinosabb blézer

- sötét nadrág, magassarkú bokacsizma, elegáns blúz/felső (lehetőleg bézs, fehér, világosabb, bármilyen visszafogott szín), blézer, vagy csini kardigán

- (ceruza - nem tudom, illik-e ide az A-vonalú)szoknya, meleg harisnya, magassarkú bokacsizma, csini felső, blézer/kardigán


Én ezeket venném fel, ez van a ruhatáramban :) Nadrág alá tudsz felvenni harisnyát. Nyilván a kabát, sál, sapka kombó is kell :D Szerintem mindenképp magassarkút húzz, de ne túl magasat, ami Neked kényelmes. Linkeltem pár képet, ami talán nem lehetne rossz (csak ne körömcipőt :D). :)



[link]

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha komolyabb a pozíció, akkor ahhoz kell öltözni, nem az évszakhoz, hiszen az irodában télen-nyáron ugyan olyan hőmérséklet van...nehogy pulcsiba menj. Jó minpségű, modern, csinos kosztüm, blúz, zárt cipő. Csizma, pulcsi semmiképp.
2014. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. nov. 24. 05:43
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kosztüm. Létezik téli kosztüm, ami vastagabb anyagból van, és ebből se muszáj szoknyásat, teljesen jó a nadrágkosztüm is.

Csizma viszont ehhez nem túl jó, ezért én félcipőt vennék. Én még nem veszek csizmát mostanában, de ha te igen, akkor menj csizmában és bent cseréld át.

2014. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!