Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel állásinterjúra...

Mit vegyek fel állásinterjúra ekkora kánikulában?

Figyelt kérdés
Egy részmunkaidős irodai adminisztratív állást pályáztam meg és behívtak interjúra, de az előrejelzés szerint nagyon meleg lesz aznap, ráadásul kora délutánra (negyed 2) kell mennem. 20 éves srácként nincs sok választásom, muszáj ünneplő cipőben, nyakkendőben és ingben megjelennem, de csak olyan öltönynadrágom van, ami nem öves, ezért zakó nélkül nem tudom felvenni. Egy kicsit elegánsabb kék farmernadrág betűrt inggel megteszi? Arra még a zakót is fel tudom venni, de a zakó az öltönynadrággal túlzás lenne (mattfekete mindkettő, még a nyakkendő is, ezért túl sok lenne a fekete). Ha szólnak, hogy levehetem a zakót, akkor az ingem ujja fel lehet hajtva elegánsan?
2014. aug. 3. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


innen az elso : [link]


[link]

2014. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi most lattam hogy fiu vagy :))
2014. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!