Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne a nyári nagy kánikul...

Gáz lenne a nyári nagy kánikulában esernyővel járni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és eléggé nem bírom a meleget, és arra gondoltam, hogy amikor a legnagyobb meleg 40 fokokban délkörül kell majd munkába indulnom, akkor nagyon hülyének néznének az emberek, ha esernyőt nyitnék?(Mármint napernyőként funkcionálna ugyebár)
2014. máj. 27. 12:06
 1/9 Ramcsiii ***** válasza:
52%
Háát...Én kinevetnélek szerintem..mert azért nem szoktak esernyővel rohangálni a napsütésben..Azt régen az Urihölygek csinálták..Ez már nem divat..:D
2014. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülyének fognak nézni. Ázsiában tennéd, senki nem nevetne ki. Ők fontosnak tartják a fényvédelmet. Idehaza viszont nem.


Ha zavar mások véleménye, akkor inkább kalapot, sapkát keress!

2014. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne esernyőt nyiss hanem napernyot... Vannak nagyon szép csipke meg szatén napernyok inkább olyat javaslok :)
2014. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Elég feltűnő jelenség lenne. :) Meg mondjuk egy fekete esernyő lehet, hogy inkább vonzza a napot. Kifejezetten napernyőt még nem láttam.

Szerintem inkább húzz egy széles karimájú kalapot, pl. szalma, vagy más fonott kalapot, de lehet anyagból is.

És menj mindig az utca árnyékos oldalán. Használj naptejet, ha sokáig kint vagy.

2014. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Japán: [link]

amerikai turisták Észak-Koreában: [link]

2014. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiában tényleg nagy kultusza van az esernyőknek ilyen téren, de itthon is láttam már öreg kiránduló, sétálgató néniket esernyővel. De ha nem bírod a napot, akkor lehet még egy kalap is elég lenne
2014. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de kalapból meg nem találta semmi használhatót... egy szalmakalap inkább strandos szerintem.
2014. máj. 27. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Az esernyő elég gáz lenne, úgy lehet hülyének néznének.


Viszont létezik kézi napernyő! Régen minden nőnek volt, manapság pedig a goth szubkultúra tagjai hordják leggyakrabban:


[link]


Érthető okokból rájöttek, h hosszú fekete ruhát nyáron csak így lehet elviselni.


Szóval egy csipkés fekete ernyő sztem teljesen ok. Vagy más színben. Azt nem tudom hol lehet venni.

2014. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szalmakalap nem strandos, de vannak vászonkalapok is, meg ezerféle.
2014. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!