Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudok lábujjközes papucsba...

Nem tudok lábujjközes papucsban járni, mi a titka?

Figyelt kérdés
Tavaly is ez volt a gondom, minden nyaralásnál muszáj ilyet viselni, mert más nincs ami jól néz ki bikinivel... de felveszem és 1 perc után már iszonyat nyomja a lábujjaimat, és járásnál meg majd orra bukok, mert olyan fura benne járkálni, inkább csak csoszogni tudok, ami megintcsak gáz. Próbáltam több félét ilyen papucsból, puhát, keményet, egyforma volt mind. Valami ötlet?
2014. máj. 22. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


ez szerintem jól néz ki, persze vehetsz a bikiniddel megegyező színűt

2014. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez is olyan, hogy sokat kell gyakorolni. Valakinek jobban megy, valakinek kevésbé. Mint a tűsarkú...

Nekem jó öt év volt benne megtanulni járni, persze nagyon ritkán hordok ilyen papucsot, úgyhogy azért is volt sok idő. Csak gyakorlás a titka szerintem. :/ Tartani kell a lábaddal, miközben mész, a lábujjaiddal fogod, nem csak úgy belebújsz, mint egy cipőbe.

2014. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

A lábujjközes papucsot a kukába kell vágni.

Még hogy fogni a lábujjaiddal..... :/ eszem megáll

2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja igen, ez volt még a gond, emlékszem, hogy próbálom fogni a lábujjaim közt és tök hülyén néz ki mikor összeszorítom így "ökölbe" a lábujjaimat... egy idő után be is görcsöl. Szóval nem tudom mihez kezdjek idén.

Azok nagyon nem tetszenek amit az első linkelt, senkin nem szokott olyan lenni strandon/tengerparton/tóparton, nem akarom hogy furcsán nézzenek rám.

2014. máj. 22. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről bszéltek :D Én évek óta hordok lábujjközöst, de sosem kellett megtanulnom benne járni. Az a lényeg, hogy oylan vegyél, ami nem csak a lábujjaid tövénél fogja a lábad ( tehát csak egy pánt), hanem lentebb is.

Tehát ne ilyet:

[link]


Hanem ilyet:

[link]


[link]

2014. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Keresem a megfelelőt, de nehéz... viszont találtam ilyet: [link]

Szerintetek ez viselhető? Nem nagyon gázul néz ki? Csakis nyaraláshoz gondoltam.

2014. máj. 22. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon csini! én is szívesen hordanám
2014. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből tuti nem lépsz ki. Nekem is ipanema szandálom van, sose nyomta a lábujjamat, nagy a választék és igazán csajosak és szépek.

2014. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

biztos jó a méret?

én fiú vagyok még soha nem hordtam ilyen papucsot de tavaly már kb csak azt lehetett kapnia boltban, 1 napig szenvedés volt mert zavart h olyan mintha leesne a lábamról meg h a lábujjam közé megy a homok. de 2 nap alatt teljesen meg lehet szokni.

ha neked nem sikerül sztem túl nagy papucsot vettél. vegyél egy rendeset

2014. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!