Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon szeretnék csinos...

Nagyon szeretnék csinos öltözködni, de kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Van rajtam vagy 20kg felesleg,de sehogyse tudom leadni annyira irigylem a vékony lányokat,de nincs lelki erőm a fogyókúrához a kaja az egyetlen örömöm! Mit tegyek?
2014. nov. 12. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"annyira irigylem a vékony lányokat,de nincs lelki erőm a fogyókúrához"


Na, ezen változtass mielőbb! Ha nem jó neked kövéren, akkor változtatni kell! Normális, egészséges kajákat egyél, igyál sok folyadékot, zöld/fehér teát és sportolj. Ennyi...

2014. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha ennyi lelkirőd nincs akkor ne nyifogj es irigykedj. Te valasztottad a sorsot köverkent.
2014. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Most milyen válaszra vársz? Leírtad hogy nem tudsz fogyni mert a zabálás éltet de közben irigy vagy a csinos lányokra.

Változtatni nem akarsz de sajnáltatni tudnád magad, hát így jártál. Nem sajnál senki mert te lustaságból vagy dagadt nem betegségből.

2014. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem egészen értem a kérdésed. Ha így is megfelelsz magadnak és jól érzed magad, akkor nem kell lefogynod, így is lehet csinosan öltözködni. Viszont ha jól értem téged zavar és vékony szeretnél lenni, de nem akarsz tenni érte. Ezen mi nem tudunk segíteni... Ha az öltözködésre gondolsz, akkor fontos szempont, hogy milyen alakod van pontosan, mit szeretnél hangsúlyozni és mi az, amit inkább eltakarnál, de helyre kell tenned a gondolataidat, hogy mit szeretnél.
2014. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Egyetértek a többiekkel, ne nyafogj, hanem vegyél erőt magadon és fogyj le! 20 kg felesleggel sosem fog úgy állni rajtad egy csinos ruha, mint egy vékonyabb lányon. Egyébként sem = a koplalás a fogyókúrával, szóval fogyókúra alatt is lehet finomakat enni.

És ezt úgy mondom, hogy 25 kilót fogytam és tartom és 3 éve, szóval nem a levegőbe beszélek.

2014. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a probléma,hogy annyira maximalista vagyok,hogy mindent tökéletesen akarok csinálni,utolsó ha tudsz nekem itt tippeket adni azt megköszönném :)
2014. nov. 13. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Fogyókúrával nem mész semmire. Nem elég egyszer egy ideig koplalni. Az egész életmódodon kell változtatni. És onnantól úgy élni. Vékony akarsz maradni? Akkor soha többet ne egyél zsírban tocsogó, agyoncukrozott kajákat, és fehér kenyeret.

Ha egészségtelenül étkezel, megvonod a szervezetedtől az értékes tápanyagokat. Izmod nem lesz, hízni azt viszont fogsz. Ha fogyózol ugyanez a helyzet, tápanyagmegvonás.


Értse meg már mindenki, hogy nem a fogyókúra a megoldás!


De beszélhetek itt a falnak, ha rá vagy szokva kevés az esélye, hogy kibírod börgerking, mekdonáldsz, meg hasonló sz*r gyorskajáldák nélkül.

Látom az embereket, ahogy tele pofával zabálják a fénylő, lucskos, zsíros hamburgereket, amik tele vannak undorító hányás kinézetű összedarált beazonosíthatatlan állatmaradványokkal, és tapicskolják az olajos sültkrumplijukat a hizlaló majonézbe. Undorító, és egészségtelken. Jó az nincs benne, de mindenki ezt eszi, aztán csodálkozik, hogy nem tud lefogyni. Vagy ha le is fogy koplalással, akkor miért hízik vissza.


A szervezet egészséges állapota, az ha nincsen súlyfelesleg. Az egészséges állapotot NEM koplalással lehet elérni.

2014. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!