Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adnátok tippeket a nőies...

Adnátok tippeket a nőies öltözködéshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) 175 cm vagyok, és homokóra alkatú. Van rajtam egy kis felesleg (olyan teltkarcsú típus vagyok). A hajam csokibarna, elöl kicsit megtépett, és majdnem a derekamig ér, a szemeim is sötétbarnák. Babaarcom van. (Szemüveges vagyok, nem tudom számít-e.) Smink és frizuraötleteket is szívesen elfogadok. Köszönöm a válaszokat. :) 15/L

2014. okt. 31. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, héé, lehet hogy te vagy az elveszett ikrem, ugyanis én is így írnám körül magam! :D

Szerintem kísérletezz nyugodtan, merj színeket hordani, nézegess divatblogokat, onnan kaphatsz ihletet. :)

2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
halmozd fel magad kiegészítőkkel, bizsukkal, ékszerekkel.:D egy nagyobb, hangsúlyosabb nyaklánc feldobja, "nőiesíti" a sima, egyszerű pólókat, stb.:)
2014. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Farmer csinosabb felsővel, picit magasabb sarkú cipővel, szoknya vastag harisnya és csizma, a szoknyát lehet garbóval is kombinálni úgyis nőies, de akár egy farmer fehér póló összeállítás hangsúlyos kiegészítőkkel nőies hatást kelt.

De ez nagyban függ ízlésedtől, alakodtól, hogy miket vehetsz fel, mik állnának jól.

Smink terén a te korodban bőven elegendő egy korrektro a pattanásokra, esetleg szempillaspirál, ajakápoló ha nagyon szeretnél sminkelni, de a többit hagyd későbbre. :)

2014. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából az a kérdés mennyire látszik az a felesleg. Ha nem vészes, akkor simán hordhatnál nőies ruhákat, a homokóra típusú nőknek jól állnak a szoknyák, ceruzaszoknya, vagy A vonalú szoknya! Egy szép blúzzal.

A testhezálló ruhák is, de ehhez talán jobb lenne ha előbb leadnád azt a felesleget, pár hónap sportolás máris sokat számít!

Esetleg egy leggings egy hosszított felsővel, ami tuti jól állhat.

Bő szabású ruhákat és bő gatyákat (pl bő farmer) nem igazán javaslom mert az elrejti az előnyösebb, nőies tulajdonságaidat. Illetve ha van rajtad némi felesleg én a szűk farmerokat se javasolnám...

Cipőből mindenképp magassarkú cipőre/csizmára/bokacsizmára szavazok, ha nőiesen akarsz öltözködni.

Kabátnak is valami nőies fazonú, hosszú kabátot, középen övvel.

Sminkeléshez rengeteg videót, blogot találsz a neten, a frizurát meg inkább rádbízom, mert ilyen hosszú hajat nekem nem lenne szívem levág(at)ni :)

2014. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Ment a zöld kéz. ;) A feleslegen pedig dolgozom. Azért várok más válaszokat is. És ötleteket, hogy a csinosabb blúzokat (csipkés, fodros, virágos stb...) honnan tudom beszerezni. (Ha valakinek van bevált helye...)
2014. okt. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!