Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sport cipőhöz milyen nőies,...

Sport cipőhöz milyen nőies, csinos ruhát lehet felvenni?

Figyelt kérdés

sportcipő eü okok miatt kell.


Lehet szoknya, nadrág is, de nincs ötletem.


Köszi:)


2014. okt. 28. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
szoknya meg a sportcipő nálam nagyon kizárja egymást
2014. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Semmilyet, nálam sem fér össze a kettő. Ha eü. okok miatt nem lehet magassarkú, próbálkozz inkább balerinával, vagy egy szép csizmával.
2014. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem teljesen összefér:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
A szoknyát szerintem is felejtsd el hozzá, esetleg farmerrel összeillik.
2014. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha eü okokból szükséges sportcipőt hordania, akkor nem lesz megoldás a balerinacipő a problémára, hisz annak teljesen más a kialakítása...


A képeket linkelgetős között volt egy-két fura, pl. szerintem már nem fér össze a nagyon csinos szerelés a sportcipővel (utolsó kettő), mert az olyan, mintha a váltócipőjében menne, d aztán nem váltaná át mégsem... De egy lazább, vagányabb szoknyáshoz szerintem viszonylag jól néz ki.


Amúgy beírod Google-be, hogy "sneakers outfit", csomót ki fog dobni.

2014. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Komolyan van olyan, aki szerint csinosak ezek a linkeken szereplő lányok? Jajj... :/
2014. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek egészségügyi okokból sportcipőt kell hordania, KELL, tehát nem ő akarja, és a kérdésből adódóan logikus, hogy alapvetően csinosan, nőiesen öltözködik, csak most rá van kényszerülve valamire, akkor miért kell elvenni végképp a kedvét, miért kell "jaj hát sportcipőben nem lehetsz csinos" hozzáállás, meg hogy hordjon inkább mást, és miért pontozzátok le azokat, akik próbálnak másképp hozzáállni, hogyha már van egy kötelező darabunk, akkor hozzuk ki belőle a legtöbbet?
2014. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Cső farmer,jeggings,leggings,más nem illik hozzá.
2014. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ milyen sportcipő ès milyen a szoknya.:) de passzos(cső/rèpa)szoknyával jól nèz ki meg az ilyesmi fazonnal : [link] ja ès inkább fekete vagy fehèr szoknya esetleg szürke:)
2014. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!