Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Házibuliba van értelme felvenn...

Házibuliba van értelme felvenni csinos cipőt?

Figyelt kérdés
Nem voltam még sose házibuliban, viszont szeretnék majd csinos lenni, amihez hozzá tartozik a magas sarkú cipő. Viszont mivel lakáson lesz a buli, gondolom le kell majd venni, vagy ilyenkor nem szokás? Ha le kell venni, akkor ugyebár tök fölösleges a fél városon magas sarkúban átballagnom, ezért kérdezem.

2012. márc. 31. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát saját magamból kiindulva mindig le kellett venni a cipőt ilyen bulikon :D de ez házigazdától függ, hogy le kell e venni vagy sem
2012. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindig mondják, hogy le kell venii, de szerintem ez alap illemszabály, kivéve ha belépsz és rögtön mondják, hogy ne. Ha csinos szeretnél lenni, akkor szerintem vedd fel, de nem kötelező, hogy magassarkú legyen, lehet esetleg egy balerina, vagy egy alapszínű tornacipő is.
2012. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!